Přejít k hlavnímu obsahu

Čerstvě zadaná Agáta Hanychová promluvila, jak to mají nyní se Soukupem. Začíná se mluvit o výši alimentů

Agáta Hanychová (38) rozhodně neztrácí čas. Jen pár týdnů po rozchodu století s láskou Jaromírem Soukupem má Agáta nového partnera. Nezklamala tak ty, kteří tvrdili, že influencerka jednoduše nedokáže být sama a bude si hledat okamžitě náhradu. Agáta nyní promluvila i o tom, jaké panují po rozchodu se Soukupem vztahy.

Nejbohatší české celebrity: Vdova, která zdědila 900 milionů nebo textař, který prodal sázkovou kancelář

Víte, kdo patří mezi nejbohatší české celebrity? Některá jména vás možná překvapí, jiná nikoliv. Majetek některých z nich se odhaduje až na miliardy korun. S takovou sumou by klidně mohly vydláždit třeba Václavské náměstí. Pojďme si některé z nich společně představit.
svetzeny.cz

Agáta a Soukup jsou na nože

Jaromír Soukup neprožívá zrovna rok snů. Nepříjemné finanční problémy, rozchod s matkou jeho dítěte a mediální válka, které se Agáta rozhodně nebojí. Veřejně se vyjadřuje a sdílí téměř veškeré svoje pocity a celé Česko s ní vlastně žije takovou její reality show. Jako show by se určitě dalo nazvat to, že po rozpadu vztahu se Soukupem už má náhradníka!

Vztahy s Prachařem a Soukupem jsou jako na houpačce

„S Kubou je to nahoru dolů,“ prozradila Agáta. „S Jaromírem dolů,“ nebrala si servítky a dodala, že během vztahu s ním nebyla šťastná! „S Jaromírem jsem nebyla šťastná. Ale nebyl to důvod k rozchodu,“ pronesla na svém Instagramu.

Velká životní změna: Ivana Gottová s dcerami opouštějí vilu, ve které strávil Gott půlku svého života

Karel Gott žil ve své milované vile na Bertramce v letech 1974 až 2019. Po jeho smrti zde stále zůstávala jeho žena Ivana s dcerami, ovšem ta se nyní rozhodla udělat velkou životní změnu. Celá rodina Bertramku opouští. Co se stane s vilou, která má hodnotu nejen finanční, ale i emoční?
svetzeny.cz

Řeší se alimenty od Soukupa

Web Aha online přichází s interní informací, že se mezi dvojicí začínají řešit alimenty pro malou Rozárku. Ovšem po peripetiích v oblasti financí, které zažívá Jaromír Soukup se dá čekat, že částka nebude nijak závratná. Web uvádí alimenty v řádech jednotek tisíc korun.

Hanychovou označují za „zlatokopku“, ovšem nutno podotknout, že ona sama si ani jedním vztahem nepolepšila. Dokonce ani s mediálním magnátem.

Nový vztah s ne tak úplně novým mužem

Agáta po pár týdnech od rozchodu potvrdila, že je ve vztahu s otcem Kryšpína, Mirkem Dopitou. Malá Mia na něj podle informací trochu žárlí, ale jinak se zdá vše zalité sluncem. „Mia trošku žárlila a ptala se, jestli by tu nemohl bydlet i Kuba. Mia má Míru ráda, ale Kryšpín je nejšťastnější,“ libuje si Agáta a dodává, že tento vztah už bere opravdu vážně! „Oba víme, že je to zodpovědnost… Aby Kryšpín zase nepřišel o tátu,“ říká bývalá modelka.

Zdroj článku