Přejít k hlavnímu obsahu

Velká životní změna: Ivana Gottová s dcerami opouštějí vilu, ve které strávil Gott půlku svého života

Karel Gott žil ve své milované vile na Bertramce v letech 1974 až 2019. Po jeho smrti zde stále zůstávala jeho žena Ivana s dcerami, ovšem ta se nyní rozhodla udělat velkou životní změnu. Celá rodina Bertramku opouští. Co se stane s vilou, která má hodnotu nejen finanční, ale i emoční?

Mohlo by se vám líbit

Manželky slavných Čechů, které neznáte: Jak vypadají a co dělají? Paní Donutilová vlastní kavárnu v Praze

Být manželkou slavného muže jistě není snadná disciplína. Ženy, jejichž manželé jsou veřejně známí, se vypořádávají se situacemi, které rozhodně musí být náročné. Každá žena by jistě nebyla schopna zvládnout velké časové vytížení, pozornost médií a také mlsné slídění ostatních žen kolem jejich manželů. Ale ne nadarmo se říká, že za každým úspěšným mužem stojí schopná žena. Co tedy dělají paní Rosáková, Donutilová a další?
svetzeny.cz

Ivana Gottová dělá službu veřejnosti

Že myslí Ivana Gottová na fanoušky Karla Gotta, kterých rozhodně neubývá, je víc než jasné. Po smrti ikony českého národu stále poctivě udržuje jeho odkaz. Po jeho smrti vydala dokument, nyní se chystá vytvořit muzeum přímo v prostorách, kde spolu rodina společně trávila chvíle a užívala si sebe sama.

Co řekla Ivana Gottová?

Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte naši milovanou vilu autenticky tak, jak v ní můj muž žil v letech 1974-2019, tedy více než polovinu života. Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti,“ uveřejnil deník Blesk slova Gottové.

Mohlo by se vám líbit

Slavný exmilenec Ivany Gottové strávil celý den na Bertramce: Oblíbily si ho i dcery Zlatého slavíka

Pro starší a významné muže měla Ivana Gottová (47) vždy slabost. Svým šarmem okouzlila národem milovaného Karla (†80), který z ní udělal svou manželku a na Bertramku zavítal i jeden z jejích nejslavnějších exmilenců.
svetzeny.cz

Muzeum vznikne pět let po smrti Gotta

Karel Gott zemřel 1. října 2019 a ono muzeum by mělo vzniknout při příležitosti oslav jeho nedožitých 85. narozenin. Radostnou novinu sdělila Ivana 1. října letošního roku. „Cítím, že právě dnes je ten správný den, abych se s vámi podělila o důležitou novinku, kterou chystáme na druhou polovinu příštího roku,“ napsala v prohlášení. Muzeum se bude jmenovat VILLA GOTT.

Zdroj článku