Přejít k hlavnímu obsahu

Slavný exmilenec Ivany Gottové strávil celý den na Bertramce: Oblíbily si ho i dcery Zlatého slavíka

Pro starší a významné muže měla Ivana Gottová (47) vždy slabost. Svým šarmem okouzlila národem milovaného Karla (†80), který z ní udělal svou manželku a na Bertramku zavítal i jeden z jejích nejslavnějších exmilenců.

Co vše se děje na palubě soukromých letadel? Milenky boháčů, ale i nadstandardní služby letušek

Luxus vykoupený mlčenlivostí. Tak vypadá život letušek soukromých tryskáčů nejbohatších mužů světa. Zamést stopy po milenkách, pohostit náročné mazlíčky, ale také být po ruce svému šéfovi, kdykoliv si zamane.
svetzeny.cz

Když Ivana vydávala před dvěma lety knihu o Karlově životě s příznačným názvem Má cesta za štěstím věnovala ‚‚pár řádek” i pikantnostem ze svého milostného života. A díky tomu, že nyní má kniha i svou audioverzi, čtenou v Českém rozhlase, mohou posluchači vyslechnout Karlovy vzpomínky na milence své ženy. 

Gott si rád povídal o bývalých partnerech

V mládí pracovala Ivana u filmu a měla velké štěstí na setkání s hollywoodským hvězdami toho největšího formátu. S mnohými zůstala v kontaktu, a tak nebylo divné, že ji občas během vztahu s Karlem zavolal například Gerard Depardieu (74). ‚‚Poznal jsem díky její dřívější práci také Anthonyho Hopkinse, Bruce Willise nebo Andie MacDowell. A stávalo se, že se občas nějaká hvězda objevila u nás doma," vzpomíná Gott v knize s tím, že velmi rád poslouchal o minulosti své ženy. ‚‚Nevadilo mi si s Ivanou povídat o jejích bývalých partnerech. Naopak. Rád jsem občas zavedl na toto téma hovor. Byl jsem přece jenom zvědavý. Vždyť i já za těch mnoho let na světě leccos zažil," promlouvá z rozhlasu Zlatý slavík hlasem herce Igora Bareše.

Ivana s Karlem

Info ikona
Karel Gott a Ivana

Exmilenec přijel taxíkem

Mezi Ivany nejslavnější ‚‚úlovek” rozhodně patří oscarový herec Michael Douglas (78) s nímž měla Gottova románek v Americe. Zpěvák ho toužil velmi poznat a nakonec k jejich setkání opravdu došlo a to na Bertramce. Douglase zaválo v roce 2014 natáčení do Prahy a samozřejmě se chtěl potkat i se svou bývalou láskou. ‚‚Přijel k nám taxíkem, spletl si dům a zazvonil vedle. Sousedé se nestačili divit, koho to přede dveřmi spatřili. Dodnes mě mrzí, že jsem neviděl jejich výrazy, ale ukázali mu, kde bydlíme, takže vzápětí zazvonil u nás. Nakonec u nás Michael zůstal dlouho do noci,” popisuje zpěvák v knize, že si hollywoodská hvězda získala i jeho dcery, když jim Douglas hrál v pokojíčku na flétnu.


 

Tajemství vztahu Catherine Zeta-Jones a Michela Douglase: Důkaz, že i celebrity mohou mít stabilního partnera, přestože je od sebe dělí čtvrt století

Většina lidí se za svůj život alespoň jednou zamiluje. Je to zvláštní pocit „motýlků v břiše“ a každý ve fázi zamilovanosti doufá, že vztah vydrží navždy, i když ne vždy se to povede. Ve světě celebrit většinou vídáte rozchody a stále nové partnery celebrit. Přesto však existují i mezi nimi výjimky, které tvoří stabilní páry již po několik let. Mezi nimi jsou i Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas, kteří tvoří stabilní pár již několik let, přestože je mezi nimi věkový rozdíl 25 let! Jaké je jejich tajemství?
svetzeny.cz

Pod jednou střechou se tak potkali dva nezapomenutelní umělci Gottové. Pro Karla to bylo výjimečné setkání a Ivana byla ráda, že svému muži mohla splnit přání. 


 

Zdroj článku