Přejít k hlavnímu obsahu

Co vše se děje na palubě soukromých letadel? Milenky boháčů, luxus pro mazlíčky, ale i nadstandardní služby letušek

Luxus vykoupený mlčenlivostí. Tak vypadá život letušek soukromých tryskáčů nejbohatších mužů světa. Zamést stopy po milenkách, pohostit náročné mazlíčky, ale také být po ruce svému šéfovi, kdykoliv si zamane.

Do světa plného luxusu, o kterém se obyčejným smrtelníkům ani nezdá, nechává nahlédnout kniha jedné z letušek, jež se dostala na palubu ruského oligarchy, nebo saúdského prince.

Bez slibu mlčenlivosti práci nedostanete

Pod pseudonymem Saskia Swann popisuje letuška naprosté bizáry a neskutečné požadavky zbohatlíků. Před nástupem do služeb mocných mužů je samozřejmostí podepsat mlčenlivost. Stará dobrá klasika na sto způsobů ‚‚Co se stane ve vzduchu, zůstane ve vzduchu”. A že se dělo mnoho netradičních věcí. 

Zamést stopy po milenkách

Luxusní plat, luxusní oděv, luxusní hotely a luxusní destinace. Na první pohled by se mohla zdát práce letušky soukromých letadel jako sen. Realita je ale zcela odlišná. Sakia pracovala pro oligarchu tři roky. Musela například zakrývat kvůli milence stopy po manželce a naopak. Nikde nesmělo zůstat ani smítko, které by jedné z žen prozradilo, že není jedinou potěchou v životě svého sponzora. To ještě letuška netušila, že brzy bude zametat z oligarchovy lože i své vlasy…


 

Příběh luxusní společnice: "Razím teorii hloupé blondýnky. Ta funguje na mateřské i na hotelovém pokoji!"

Jak už jsem zmiňovala v prvním článku, nikdy jsem si nemyslela, kolik věcí, které jsem se naučila a aplikovala v minulých letech, budu používat dneska nejenom na hřišti, ale zkrátka při všech dětských aktivitách, které se synem navštěvujeme. Je všeobecně známo, že my ženy máme dar mluvit a jsme obecně mnohem komunikativnější a hovornější než pánové.
svetzeny.cz

Jedna z mnoha žen

Zlaté pravidlo ‚‚Co je v domě, není pro mě” Saskia porušila, jakmile dostala od nadřízeného pozváni na večeři s následnou nocí v jednom z nejluxusnějších apartmánu světa. Údajně se bála, že kdyby mu nebyla po vůli, mohla by přijít o práci. A tak v románku vesele pokračovala, i když se dle svých slov cítila provinile a lacině. Po třech letech ale dala záletnému šéfovi výpověď a začala pracovat jako letuška pro saúdského prince.

Musela sloužit bilingvnímu papouškovi

S ním sice už do postele nešla, ale milenek měl princ také více než dost. O hrátkách na palubě letadla by mohla Saskia napsat další knihu. Nejvíce nepříjemné asi bylo, když prince nachytala přímo v akci. Samozřejmě zachovala diskrétnost, profesionalitu a snažila se prožitý šok s klidem přejít. Nahý šéf ale nebyl jedinou nestandardní situací. S domácími mazlíčky si Swann také užila své. Musela se například postarat o papouška, jenž mluvil dvěma světovými jazyky. Opeřenec měl speciální bidýlko upevněné na sedačce a také bezpečnostní pás. Dokonce si diktoval, co chce k jídlu a na Saskii mluvil buď francouzsky, nebo německy. To už je slušný bizár, nemyslíte?

Rozhodně ale Saskia této zkušenosti nelituje. Cestovala na místa, kam se mnoho z nás nikdy nedostane a zažila ten největší luxus. Ostatně vydělané peníze také nebyly k zahození.


 

Zdroj článku