Přejít k hlavnímu obsahu

Letušky soukromých letadel poskytují mnohem rozsáhlejší služby, než je obvyklé. Přečtěte si šokující zpověď jedné z nich

Zdálo se, že mladá letuška konečně dosáhla svého kariérního snu, když dostala nabídku pracovat pro ruské oligarchy, miliardáře a saúdského prince. Sen se ale v mnoha ohledech proměnil spíše v noční můru, ze které se nešlo probudit. Letuška, která nyní vystupuje pod pseudonymem Saskia Swann, napsala knihu In Above and Beyond: Secrets of Private Flight Attendants, kde popisuje roky strávené ve službách několika nejbohatších lidí na planetě včetně hrůz, které její práci doprovázely.

Touha po vysněné práci

Téměř v každé práci se člověk přirozeně snaží kariérně stoupat a dostat se co nejvýše. Pro letušky je ve většině případů takovým pomyslným cílem létat v soukromých letadlech bohatých podnikatelů a soukromníků. Je to diametrálně odlišné a mnohonásobně lepší, než létat komerčními lety, no ne? Přesně takový cíl měla i Saskia Swann, hlavní hrdinka našeho příběhu. Po šestileté kariéře v jedné z předních světových leteckých společností se díky náhodnému setkání v londýnském baru dostala k pracovní nabídce, kterou zkrátka nešlo odmítnout. Bylo jí nabídnuto přesně to, po čem vždy toužila - aby se stala letuškou v soukromých letadlech.

Mlčenlivost na prvním místě

Ještě před začátkem v nové práci, musela Saskia podepsat celkem osm smluv o mlčenlivosti. Mnoho z nás by se nad tímto faktem pravděpodobně pozastavilo - osm smluv? To je opravdu hodně. Možná se pozastavila i Saskia, nicméně touha po vysněné práci a vidina luxusu a peněz, které před sebou měla na zlatém podnose, byly silnější. Nastoupila tedy na palubu ruského oligarchy. Tímto vstoupila do světa luxusu. Její mzda činila 40 000 liber ročně, bydlela v luxusních hotelových resortech a měla zkrátka vše, po čem toužila. Za nedlouho se ale pohádkový život proměnil spíše k noční můru. Jen co nastoupila, zjistila, že ženatý ruský oligarcha, otec dvou dětí, svou ženu podvádí. Hned potom, co svou rodinu vysadil v Istanbulu, musela Saskia důkladně vyčistit celé letadlo tak, aby po manželce nezbyl ani vlásek. Jeho milenka totiž netušila, že je její milý ženatý. Milenka oligarchy ale nebyla jediná, pro koho měl muž slabost. Postupně se Saskia dozvěděla o tom, že sex s oligarchou je součástí práce, za kterou je placena.

Mohlo by se vám líbit

Vnučka agenta 007 Pierce Brosnana je hvězdou OnlyFans. Nejnovější fotografie v růžovém prádle odhalily téměř vše

Sophia Isabella je hvězdou platformy OnlyFans, což je služba s předplaceným obsahem, kde rozhodně nenajdete líbivé rodinné fotografie, ale pořádně odvážné akty. Ostatně podívejte se, jak si přivydělává vnučka hvězdného herce, kterého miluje celý svět.
svetzeny.cz

Z letušky zlatokopkou

Když se Saskia tento fakt dozvěděla, začala přemýšlet jak z této situace ven. Její zaměstnavatel si na ni totiž již brousil zuby. Jednoho dne ji pozval na večeři. Ačkoliv Saskia usilovně přemýšlela nad tím, že by ze zaměstnání odešla, nedohodlala se k tomu. Oligarcha dal jí a dalším zaměstnankyním podepsat několik smluv, které obsahovaly spoustu kliček a vyjímek. Kdyby se tak chtěla ze smlouvy vymanit, měla by na krku obrovské dluhy, které by neměla šanci zaplatit. Proto se rozhodla, že situaci zkousne a pozvání na večeři přijme. A to byl krok do pekla. Večeří to celé totiž pouze začalo. Následovaly drahé dárky, projížďky luxusními vozy, pobyty v drahých hotelích a nakonec došlo i na sex. Autorka v knize detailně popisuje, jaké to bylo a jak se cítila. Ačkoliv trávila noci v nejluxusnějších hotelích světa, připadala si levně a zneužitě.

Mohlo by se vám líbit

Největší nevěrníci podle horoskopu: Blíženci vás využijí, Berani podvádějí z nudy

Nevěra se bohužel vyskytuje v mnoha vztazích a snad každý se s ní, v nějaké formě, setkal nebo byl přímo jejím účastníkem. Kdo má sklony k nevěře? Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné rysy a chování, takže vás asi nepřekvapí, že někdo má k něčemu větší predispozice. Jak je to s nevěrou?
svetzeny.cz

3 roky a dost

Milostný poměr, kdy si s ní oligarcha dělal v podstatě co chtěl, trval celé tři roky. Saskia se dostávala do situací, kdy obsluhovala manželku oligarchy, přitom věděla, že s ním má poměr jak ona, tak spoustu dalších žen. Po třech letech bytí zlatokopkou, přičemž jí nezbývalo nic jiného, se rozhodla své působiště změnit. Měla pracovat jako letuška pro saúdského prince. Bylo jí řečeno, že při prvním letu nebudou očekávány žádné speciální služby. Poté, co obdržela své nové oblečení, které se skládalo z velmi vyzývavého krajkového prádla, se rozhodla, že první let s saúdskou honorací byl zároveň posledním.

Mnohem peprnější detaily

To, co jsme v článku popsali, je jen velmi povrchový popis všech věcí, které se letušce děly. V knize In Above and Beyond: Secrets of Private Flight Attendants Saskia popisuje i to, jaké bizární situace nastávaly například se zvířecími mazlíčky zaměstnavatelů. Stejně detailně popisuje třeba i to, jaké požadavky zaměstnavatelé na své letušky měli. Nutili je třeba i k plastickým operacím, či dalším zákrokům, aby se jim zkrátka líbily více.

Zdroj článku