Přejít k hlavnímu obsahu

Jaká povolání přijdou mužům nejvíce sexy? Možná tam patří i to vaše

Info ikona
Atraktivní povolání

Atraktivita není pouze o vzhledu. Důležitou roli hraje samozřejmě i charakter, povaha a osobnost. Ale také zaměstnání! Věděli jste, že některá zaměstnání jsou hodnocena jako přitažlivá, zatímco jiná nikoliv? Zjistěte, která zaměstnání vnímají muži jako ta nejvíc atraktivní.

Atraktivita a přitažlivost jsou témata, která jsou velmi subjektivní. Roli hraje několik různých faktorů – od vzhledu, přes osobnost, až po charakter. A ačkoliv se to může zdát jako velmi povrchní faktor, důležitou roli hraje také zaměstnání člověka. Napadlo vás to někdy? Hodnotit to, jak moc vás člověk přitahuje na základě toho, čím se živí? A která zaměstnání jsou tedy ta, která muži hodnotí jako ta nejvíce atraktivní?

Atraktivní ženy snižují IQ mužů, ukazuje studie

Ne nadarmo se říká, že muži milují očima. Vzhled, atraktivita či přitažlivost. Říkejme tomu jakkoliv, ovšem nejnovější nizozemská studie odhaluje překvapivá fakta ohledně randění. Konkrétně o tom, co se děje s mužem, pokud randí s krásnou ženou. Pouhou poblázněnou zamilovanost v tom ale nehledejte. Co konkrétně uvádí tato studie?
svetzeny.cz

Muži milují letušky

Pokud se živíte jako letuška, máte vyhráno. Muži vnímají toto povolání jako jedno z nejatraktivnějších. To, že se jedná o práci ve službách, kterou by za normálních okolností možná ani neocenili, je jedno. Letušky mají své zvláštní kouzlo, které muži zbožňují. Jsou totiž vždy dokonale upravené, chovají se taktně, ušlechtile a mile. Ale co je to, co muži vnímají úplně nejvíc? Letuška je vždy ochotná bez řečí poskytnout to, co po ní chcete. A muži mají často tendenci zapomínat na to, že jsou za to ve skutečnosti placené. Užívají si servis, který jim poskytují. Není tedy nic neobvyklého, že po doražení do cílové destinace dostávají letušky od pasažérů pozvání na rande.

Zpověď letušky soukromého letadla: Intimní chvilky na palubě nejsou výjimkou

Málokomu se poštěstí letět v soukromém letadle, které je vypravováno jen pro vás. Točí se okol vás personál, který splní i to nejtajnější přání, pokud je to v jeho silách. Platí se zde mimo jiné za pohodlí, klid, bezpečí a především soukromí. Aby vše klapalo je důležité zajistit špičkového pilota a především správnou letušku, která splní každé přání. A že jsou někdy poměrně dost neobvyklá. Své o tom ví letuška Ava.
svetzeny.cz

Zdravotní sestřičky jsou atraktivní

Ačkoliv návštěva lékaře většinou nebývá nic příjemného, pro muže přeci jen z jednoho důvodu příjemná je – a tím důvodem jsou zdravotní sestřičky. Ty jim totiž přijdou velmi atraktivní. A proč? Zdravotní sestry se o vás postarají, skvěle naslouchají, jsou moudré a pečující. Samozřejmě, že je to náplň jejich práce. Ale jsou to vlastnosti, které muži přesně u žen hledají. A je ještě jedna věc, která přijde mužům neuvěřitelně sexy – a tou jsou uniformy, které sestřičky nosí.

Právničky mají šmrnc

Mezi povolání, která přijdou mužům atraktivní, patří i právničky. Ty muže přitahují především svou dominancí, schopností prosadit si svou a autoritativností. Vystudování práv není nic jednoduchého, a tak, když muž randí s právničkou, se může svým “úlovkem” pochlubit kamarádům. Advokátky jsou velmi chytré a dokáží debatovat téměř o čemkoliv, což je pro muže náznak toho, že dokáží bez problému vyřešit i konflikt ve vztahu. Navíc mají advokátky určitý dress-code, který musí dodržovat. Elegantní a vkusné outfity, které vyzařují důstojnost a ladnost, jsou pro muže obzvláště přitažlivé.

Kariéra: Pro jakou práci jste byli stvořeni? Prozradí to měsíc vašeho narození. V těchto oborech naleznete štěstí a spokojenost!

Chtěli byste se dozvědět, v jakém zaměstnání budete nejšťastnější a nejspokojenější? Prozradí to mimo jiné i váš měsíc narození. Zjistěte, pro jakou kariéru jste jako stvoření, je to voják, lékař, bankéř či umělec?
svetzeny.cz

Muže přitahují i učitelky

Vztah k dětem, autorita a schopnost předávat moudrost a znalosti – to jsou faktory, které přitahují muže na ženách, které se živí jako učitelky. V těchto ženách muži vidí dokonalý potenciál na budování společné budoucnosti. Ženy, které jsou povoláním učitelky dokazují, že mají kladný vztah k dětem, který je pro rodinný život zásadní. Přirozená autorita, kterou si učitelky budují, také není k zahození. Muže přitahuje, když v sobě ženy mají přirozený respekt a inteligenci.

Po sekretářkách muži touží

Mezi povolání, která se řadí mezi ta, která muži hodnotí jako nejatraktivnější, patří i sekretářky. Ačkoliv není zcela jasné, proč tolik mužů ve vysokých pozicích fantazíruje o svých asistentkách, poměr mezi nimi není nic neobvyklého. Možná je to tím, že se muž cítí být “nadřazen” nad ženou - vzhledem k jejich pracovním pozicím. A nebo možná také obdivují to, že mu žena zvládne vyhovět ve všech jeho požadavcích a dokáže zadané úkoly plnit rychle, kvalitně a efektivně. Ať je to jakkoliv, jisté je, že ženy v sekretářských pozicích přitahují muže jako magnety.

Zdroj článku