Přejít k hlavnímu obsahu

Láska přišla v nejhorších chvílích jeho života: Johnny Depp se zamiloval do své právničky, ta je ale stále vdaná

Slavný hollywoodský herec Johnny Depp má za sebou těžké období. Po vleklých soudních tahanicích s bývalou manželkou Amber Heard se mu ale blýská na lepší časy. Má totiž randit se svou právničkou Joelle Rich. Ta je ale stále vdaná.

Láska, která začala v nejhorších chvílích jeho života

Slavný herec Johnny Depp má za sebou opravdu těžké období. Po rozvodu s hollywoodskou divou Amber Heard šla jeho kariéra ke dnu, na velké role ve filmových trhácích mohl zapomenout. Navíc začal kolotoč vzájemného obviňování a táhlých soudních sporů. Johnny Depp svou exmanželku zažaloval v USA i Velké Británii. Od té doby je milostný život Johnnyho Deppa předmětem spekulací. Tisk psal zejména o hollywoodském herci a Camille Vasquez, jedné z jeho právniček. Tu spekulace novinářů vytočily do nepříčetnosti. Označila je za neetické a sexistické.

Mohlo by se vám líbit

Paul Walker by byl pyšný: jeho dcera Meadow je zamilovaná, neskutečně krásná a prorazila i jako modelka

Když v roce 2013 svět dozvěděl, že při automobilové nehodě zemřel oblíbený herec Paul Walker, herecká branže přišla o talentovaného muže a v té době 15 dívka o otce. Meadow se vyrovnávala se smrtí otce těžko. Jak nyní vypadá a co prožila?
svetzeny.cz

Jak se ale ukázalo, novináři byli zřejmě vedle, v současné době se mluví o tom, že Johnny Depp má randit s jinou ženou z jeho právního týmu – Joelle Rich. Tu měl poznat v nejhorších chvílích jeho života.

Johnny Depp se zamiloval do své právničky

Kdo je Joelle Rich, do které se měl Johnny Depp dle zdroje webu US Weekly zamilovat? Jde o vyhlášenou britskou právničku, která Johnnyho Deppa zastupovala v soudním procesu vedeném ve Spojeném království. Ten proběhl již dva roky zpátky. Joelle Rich vystudovala práva na univerzitě v Birminghamu, dále pokračovala ve studiu na BBP Law School, kde se specializovala na média a zábavní průmysl, duševní vlastnictví a komerční a soukromé akvizice. Joelle Rich se specializuje na soudní spory, kde je předmětem jednání urážka na cti, ochrana osobních údajů či autorské právo. Je pověstná tím, že soukromí svých klientů střeží jako oko v hlavě. Sama si to své také chrání.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Její instagramový účet je soukromý a sleduje ho pouze 200 lidí. Je však známo, že Joelle Rich je stále vdanou paní. S manželem se mla rozejít poté, co to mezi ní a slavným hercem začalo jiskřit během soudního procesu. Zdroj webu US Weekly dále prozradil, že by právnička měla mít s manželem dvě děti. Další zdroje tvrdí, že s manželem Jonathanem Richem se vzali v roce 2011.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda pobřežní hlídky Donna D'Errico od 90. let nezestárla ani o den. Jaké je její tajemství věčného mládí?

Existuje celá řada „zaručených“ rad pro lidi, kteří chtějí vypadat mladě co nejdéle. Ať už jde o dostatečnou hydrataci nebo spánek na hedvábném polštáři, všechna tato doporučení mají pomoct těm, kteří chtějí osvěžit svůj vzhled bez plastických operací. Americká herečka Donna D'Errico však možná skutečně objevila tajemství věčného mládí, protože se zdá, že vůbec nestárne.
svetzeny.cz
Chemie mezi nimi je neuvěřitelná.

Tomu, že zdroj mluví pravdu a skutečně je na scéně nový slavný pár, nasvědčuje i fakt, že Joelle Rich byla přítomna i při soudních stáních ve Spojených státech amerických. Dle zdroje to bylo osobní – chtěla Johnnyho Deppa podpořit, nemělo se jednat o profesní zájem či povinnost. Jejich milostný vztah má být „vážný a opravdový“. Na vyjádření Johnnyho Deppa a Joelle Rich se stále čeká. Ukáže se tato informace jako další novinářská kachna, nebo slavný herec konečně našel pravou lásku?

Zdroje: Insider, US Weekly, Hola, Page Six, NY Post

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku