Přejít k hlavnímu obsahu

Paul Walker by byl pyšný: jeho dcera Meadow je zamilovaná, neskutečně krásná a prorazila i jako modelka

Když v roce 2013 svět dozvěděl, že při automobilové nehodě zemřel oblíbený herec Paul Walker, herecká branže přišla o talentovaného muže a v té době 15 dívka o otce. Meadow se vyrovnávala se smrtí otce těžko. Jak nyní vypadá a co prožila?

Dcera Paula Walkera prožila ve zranitelném věku něco, co by neměl prožít nikdo. Smrt jejího otce, se kterým si byli velmi blízcí, byla hojně propírána na internetu a v televizi. Walker v době nehody seděl na místě spolujezdce. Spolu s kamarádem měli namířeno na charitativní akci. Při nárazu do sloupu osvětlení v červeném Porsche oba zahynuli. Mladá dívka to tehdy neměla jednoduché. Jak se jí dnes daří?

Nadějná modelka

V letošním roce Meadow Walker oslaví své čtyřiadvacáté narozeniny. Mladá žena vyrostla do krásy a čtyři roky po otcově smrti se vrhla na modelingovou dráhu. Spolupracovala s mnoha známými značkami, objevila se také v magazínu Vogue. Vedle modelingu se Meadow věnuje také charitativní organizaci The Paul Walker Foundation, kterou vybudovala jako poctu svému otci, který se hojně věnoval charitativní činnosti. Věnoval například velkou částku lidem, které zasáhlo zemětřesení na Haiti.

 

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Právo na potrat

V Americe se v poslední době řeší hojně kritizovaný zákon, který zrušil právo na potrat. Řada celebrit a mediálně známých lidí svěřuje své rozhořčení a mnohdy i osobní zkušenosti. Jednou z nich byla i hercova dcera. Přiznala, že šla v jednadvaceti letech na potrat. “I já jsem bojovala s volbou, ale v roce 2020, kdy se svět během pandemie hroutil, jsem požádala o potrat” vysvětlila na sociálních sítích. “Dnešek znamená obrovský neúspěch v historii - hlubokou nespravedlnost vůči ženám v celých Spojených státech. Existuje nespočet žen, které bojovaly s rozhodnutím jít na potrat” popisuje a dodala, že zkušenost to byla velmi soukromá a osobní, přesně tak, jak to mělo být.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hvězda filmu Moje první láska bývala roztomilou holčičkou, podle Hollywoodu však do krásy nerostla. Dokázala však, že se mýlil

V pouhých 11 letech se Anna Chlumsky stala slavnou poté, co se objevila po boku Macaulaye Culkina ve filmu Moje první láska. Film okamžitě odstartoval její hereckou kariéru, přinesl jí slávu a udělal z ní živitelku matky, kterou zaměstnávala jako manažerku. S přibývajícími roky však ubývalo rolí a herečka tak na čas opustila svět showbyznysu, aby se později vrátila a dostala se opět na vrchol.
svetzeny.cz

Vdaná paní

Meadow Walker se v roce 2021 vdala. V říjnu svým sledujícím oznámila, že se s Louisem Thorntonem - Alanem vzali. K oltáři mladou modelku doprovodil Vin Diesel, který je jejím kmotrem a byl velmi blízkým přítelem jejího otce. Ostatně po jeho smrti to byl právě Diesel a jeho rodina, se kterými Meadow trávila hodně času a vzájemně se podporovali. 

 

Meadow stále zachovává spojení se svým otcem. Je na něj, podle jejich blízkých, velmi hrdá a snaží se odpovídat lidem, kteří píšou zprávy a dopisy nebo vyjadřují lásku k jejímu otci a jeho práci. Nezapomíná na něj na sociálních sítích a udržuje kontakt s lidmi, kteří byli v životě Paula Walkera důležití. Také její blízcí uvedli, že se v životě drží podle pravidel a rad, které jí dával, když byl ještě naživu.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon