Přejít k hlavnímu obsahu

Filmová Bridget Jones se nechala poprvé zvěčnit se svým novým přítelem. Je to televizní moderátor a otec tří dětí

Dvaačtyřicetiletý britský televizní moderátor Ant Anstead a dvaapadesátiletá herečka Renée Zellweger, držitelka Oscara, společně randí od června, a nyní konečně debutovali na sociální síti. Ve čtvrtek ráno sdílel Ant společné černobílé selfie. Jak to dvojici sluší?

Je to poprvé, co Anstead sdílí selfie a zdokumentoval tak svou romantiku s Renée na sociálních médiích, protože pár byl od začátku jejich vztahu neuvěřitelně soukromý. (Zellweger nemá žádné profily na sociálních sítích.) 

„Renée a můj vztah je něco, co je opravdu soukromé,“ řekl Ant exkluzivně časopisu People na začátku tohoto měsíce. „Je to něco, o čem nechci příliš mluvit. Je to opravdu brzy a nechci na náš vztah vyvíjet žádný tlak.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zprávy o vztahu Ansteada a Zellweger praskly na konci června, několik dní poté, co se potvrdilo, že Ant dokončil rozvodové řízení s Christine Haackovou, se kterou má syna Hudsona, 2. Anstead je také otcem syna Archieho (15) a dcery Amelie, 17, z jeho prvního manželství.

Anstead a Zellweger se setkali na natáčení "Joyride" začátkem června, kde byla Renée hostující hvězdou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Někdy se dva lidé prostě setkají a načasování je správné,“ řekl tehdy zasvěcený zdroj. „Renée je kreativní ... a často naráží na muže, kteří přemýšlejí jako v krabici, lehce omezeně. Je chytrá, přemýšlivá a vždy se snaží rozšířit si obzory a vzdělávat své okolí.“

"Oba potřebují a vyžadují soukromí a nemají rádi veřejnou kontrolu, takže to mají společné. Renée je kreativní člověk se spoustou zájmů, ráda píše a produkuje, takže si mají o čem povídat, když jsou spolu," dodal zdroj.

Tento pár se poprvé veřejně objevil na slavnostní akci pro Radford Motors v Santa Ana v Kalifornii 7. srpna. Zdroj blízký okolí prozradil, že dvojice to spolu myslí vážně a Renée už dokonce tráví čas s jeho nejmladším synem Hudsonem. "Užívají si výlety na pláž, chodí na zmrzlinu a další aktivity vhodné pro děti,“ prozradil zdroj. „Tráví spolu většinu času na Laguna Beach, protože tam žije Ant, a vypadají velmi šťastně."

zdroj: rozhovor z časopisu People
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Pavlína Pořízková sdílí s fanoušky smutné výročí úmrtí jejího manžela. Sdílela video, ve kterém pláče a přidala dojemný vzkaz

Supermodelka sdílí na svém Instagramu svůj život a to doslova. Dokonalé sexy fotky, ale i chvíle, kdy pláče. Sděluje fanouškům svoje pocity a snaží se být co nejvíce autentická. Nyní prožívá smutné chvíle, protože to budou dva roky od úmrtí jejího manžela. Jak modelka popsala jejich vztah?
svetzeny.cz