Přejít k hlavnímu obsahu

Pavlína Pořízková sdílí s fanoušky smutné výročí úmrtí jejího manžela. Sdílela video, ve kterém pláče a přidala dojemný vzkaz

Info ikona
Pavlína Pořízková

Supermodelka sdílí na svém Instagramu svůj život a to doslova. Dokonalé sexy fotky, ale i chvíle, kdy pláče. Sděluje fanouškům svoje pocity a snaží se být co nejvíce autentická. Nyní prožívá smutné chvíle, protože to budou dva roky od úmrtí jejího manžela. Jak modelka popsala jejich vztah?

Sedmapadesátiletý frontman skupiny Cars náhle zemřel přirozenou smrtí 15. září 2019 ve svém domě v New Yorku.

Předloni v květnu 2018 Porizkova a Ocasek oznámili, že se rozešli po 28 letech manželství. Přestože byli manželé několik let odděleni, když Ocasek zemřel, nebyli právně rozvedeni a stále žili společně. Ke vzpomínkové fotografii napsala dojemný vzkaz:

"Už jsou to dva roky. Jsou to jen dva roky. Tato fotka je z naší poslední dovolené. Cafe Du Monde. Vodil mě sem po mnoho let oslavit den, kdy jsme se potkali, 4. května 1984. Strávili jsme nejromantičtější a nejkrásnější víkend v New Orleans. Nebyl velký milovník alkoholu, ale tady jsme jednou zkusili drink "hurikán" a byli jsme tak opilí, že jsme nemohli najít cestu zpět do našeho malého romantického penzionu. Tolik vzpomínek. A za 35 let, kdy jsme se znali, jich bylo krásné ohromující množství. Tady zůstanu. S dvaceti pěti lety úžasných vzpomínek. Má lásko, víš, že mi chybíš každý den," napsala supermodelka Pavlína Pořízková a dočkala se velkých ohlasů od známých osobností a fanoušků. 

 

Už jednou Pavlína Pořízková sdílela fotku, jak pláče s upřímným vzkazem, nyní se natočila, jak pláče. Video nazvala "Plačící dáma Instagramu" a polovina fanoušků jí píše, jak je odvážná, další část si myslí, že tohle už nepatří na sociální sítě. Co si myslíte vy?

Paulina Porizkova on Instagram: “This has been a really really hard week for me. (My husbands death day, becoming an empty nester and finding out I’m not as loveable as I…”

instagram.com

Megan Fox nepřestává provokovat! V průsvitných šatech předvedla líbačku na záchodech

svetzeny.cz