Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší tip na randění podle znamení horoskopu: Berani chtějí přímý flirt, u Střelců se vyhněte kýčovitosti

Info ikona
Horoskop

Svůdný úsměv nebo spíše humorné chvíle? Hvězdy prozrazují, která strategie flirtování je ta správná pro vaše znamení zvěrokruhu

Valentýn je za dveřmi. Abyste den lásky nemuseli trávit sami, dáme vám ty nejlepší tipy na flirtování – vhodné pro vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Ohnivé znamení miluje velmi přímý flirt a nemá problém projevit svůj zájem otevřeně. Bohužel je až příliš snadné, aby hlavu Berana zamotalo více lidí. Při flirtování by si proto zrozenci v Beranu měli dávat pozor, aby nehledali vždy něco lepšího – ačkoliv dokonalý protějšek už může sedět naproti.

Býk

Flirtování narozených v Býku se vyznačuje smyslnou hrou s jejich půvaby. Býkům se proto doporučuje, aby jemnými doteky ukázali, jak jim na protějšcích záleží. Přes veškerou fyzickou náklonnost by Býk neměl do ničeho spěchat a raději brát věci pomalu.

Blíženci

Charismatická dvojčata jsou opravdoví umělci flirtování. Mluví plynně jazykem lásky a dokážou si svým důvtipem a pohotovostí všechny omotat kolem prstu. Vaší strategií flirtování je tedy svést svého "flirtovacího" partnera správným výběrem slov a tónu vašeho hlasu.

Rak

Pokud jde o flirtování, vodní znamení má tendenci téměř vždy přestřelit. Rak by proto měl zařadit nižší rychlostní stupeň a lehce se omezovat. Místo toho, aby byli při flirtování příliš lhostejní, měli by lidé narození ve znamení Raka raději ukázat svému protějšku, že jsou šťastní i bez partnera.

 

Objevte barvu vaší aury podle znamení zvěrokruhu: Rybám patří fialová, Blížencům žlutá

svetzeny.cz

Lev

Je známo, že Lvi jsou rádi středem pozornosti. Nejlepším tipem na seznamování pro toto znamení zvěrokruhu je, aby se váš objekt touhy cítil jako střed VEŠKERÝ pozornosti. Vyžaduje se oční kontakt a aktivní naslouchání!

Panna

Pro lidi narozené v Panně je obtížné flirtovat. Jsou rezervovaní a stydliví – a riskují, že svou šanci na štěstí v lásce nechají projít kolem bez povšimnutí. Pro Panny proto platí heslo: více je více! Ano, čtete správně! Co třeba červený lak na nehty, červené rty nebo svůdné šaty? Nebojte se!

Váhy

Díky přirozenému charismatu Vah je pro ně flirtování hračkou. Vaší výzvou je spíše zjistit, s kým opravdu stojí za to flirtovat. Nechat Váhy tančit na každém večírku nejen plýtvá energií, ale jejich dokonalá souhra s protějškem by jim mohla proklouznout mezi prsty.

Štíři

Štíři jsou opravdoví svůdci, hraní s kouzly flirtu je jim dáno do vínku. Ale protože vodní znamení bývá příliš dramatické, rozmarné a komplikované, velkým problémem je, že flirt brzy ztrácí svou lehkost. Špetka humoru taky dokáže divy, opravdu!

Střelec

Střelci přesně vědí, jak své protějšky rozesmát. Vlastnost, která jim prospívá i při flirtování. Ale příliš mnoho vtipu a humoru by mohlo zpochybnit vážnost flirtu. A pozor, držte se dál od kýčovitých balících vět!

Simona Krainová nahoře bez: Manžel ji vyfotil na pláži a fanoušci se nemůžou vynadívat

svetzeny.cz

Kozoroh

Při flirtování je zdrženlivý Kozoroh vždy sužován strachem z odmítnutí. Ale pokud si netroufnete, nikdy nevyhrajete! Proto je jeho nejlepší strategií flirtování udržovat oční kontakt a věnovat svému protějšku příjemný úsměv. Kozorohové totiž nesmí zapomínat na jednu věc: flirtování by mělo být zábavné, ne stresující!

Vodnář

Excentričtí Vodnáři se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. Při flirtování se cítí velmi pohodlně. Nejlepší je počkat na druhé rande, abyste svému objektu lásky ukázali svou rebelskou stránku. Tu si zamiluje hned!

Ryby

Introvertní vodní znamení to má s flirtováním obzvlášť těžké. Kromě toho se rád zaobírá svými vlastními myšlenkami, místo aby věnoval druhému svou plnou pozornost. Pro Ryby tedy platí: udržujte oční kontakt – to velmi usnadňuje flirtování.