Přejít k hlavnímu obsahu

Jména, která nosí ženy s největším šarmem: Zjistěte, zda patříte mezi ně. Annu ani Petru zde nenajdete

Uvažovali jste někdy o tom, jestli to, jak se člověk jmenuje, může mít nějaký vliv na to, za jak šarmantního jej ostatní považují? Zdá se, že jméno může skutečně ovlivnit to, jak vnímáme atraktivitu druhých. Přeci jen, je to to první, co o vás ten druhý zjistí. Máte jméno, které ze sebe vyzařuje takovou energii? Schválně, zda jej najdete v seznamu.

Podle numerologie existují jména s určitou karmickou zátěží. Na druhou stranu je pak ta, jež v sobě  nesou určitou přitažlivou energii. Bez ohledu na to, zda věříte v moc jména či nikoli, není pochyb o tom, že některá jména nesou skutečně zvláštní sílu, kterou přitahují ostatní. Najdete v následujícím seznamu to vaše?

 

Psychologie jmen: Zjistěte, co o vás prozradí to vaše. Jméno vám může přinést smůlu ve vztazích s ostatními

Křestní jména jsou nejen způsob, jak se oslovujeme, ale také mají hlubší význam a vliv na naši psychiku. Naše křestní jméno nás od narození provází na každém kroku a mnohdy nám přiděluje určitý obraz pro okolí. V čem je pro nás výhodnější typicky české jméno a jak nám netradiční jména mohou pomoct v kariéře? Některá jména vám dokonce mohou přinést i smůlu ve vztazích s ostatními lidmi.
svetzeny.cz

Adéla okouzlí svou sebejistotou

Adéla je jméno spojené s elegancí a jemností. Dívky s tímto jménem často vyzařují klid a sebejistotu. Jejich tvář má něžné rysy, které přidávají jejich vzhledu dojemnou krásu a přitažlivost. Nemůžeme zapomenout třeba na Adélu ze Znojma, českou královnu. Byla známá svou krásou a šarmem. Její vzhled a přitažlivost byly tak výrazné, že se stala inspirací pro mnohá umělecká ztvárnění a byla obdivována nejen svými současníky, ale i budoucími generacemi. Její jméno dodnes září jako symbol elegance a vznešenosti. Stejně tak toto jméno reprezentuje i americká zpěvačka Adele, která svým silným hlasem ukazuje svou sebejistotu, ale zároveň z ní stále vyzařuje jemnost a krásná ženská energie, kterou přitahuje své okolí.

 

Eliška v sobě nese klid a harmonii

Jméno Eliška přináší do mysli obraz dívek plných něžnosti a elegance. Ženy nesoucí toto jméno vyzařují klid a harmonii. Jejich tvář je ozdobena jemnými svěžím úsměvem, což jim propůjčuje neodolatelný šarm. Stačí se podívat na Elišku Balzerovou, českou herečku, jejíž jedinečný vzhled okouzlil diváky po celá desetiletí. Její talent a charisma ji zařazují mezi nejvýraznější osobnosti českého filmu a divadla. Další významnou Eliškou, která svou krásou oslnila, byla Eliška Krásnohorská, významná česká spisovatelka a básnířka. Její tvorba nejenže uchvátila svým obsahem, ale i krásou formy a jazyka. Její hluboké myšlenky a citlivý pohled na svět se odrážely nejen v její tvorbě, ale i v jejím vzhledu. Eliška Krásnohorská byla jednou z nejvýraznějších postav české literatury 19. století a její krása fascinuje dodnes.

 

Tereza přitahuje svou inteligencí

Ne nadarmo nazpíval Waldemar Matuška píseň o Tereze. Tereza, to je jméno spojené s elegancí a přitažlivostí. Dívky s tímto jménem jsou obvykle inteligentní a sebevědomé. Svým pronikavým pohledem dokážou okouzlit každého kolem sebe. Významnou historickou osobností se stejným jménem byla Tereza Stolzová, vynikající operní pěvkyně, která si kromě své krásy získala uznání i díky svému nádhernému hlasu. Její hlas nejenže zaujal svou krásou, ale také vyjadřoval vnitřní emocionální hloubku a vášeň. Její přítomnost na jevišti a silný hlas ji činily neodolatelnou jak během vystoupení, tak i mimo ně. A právě toto kouzlo v sobě nestou všechny nositelky jménem Tereza.

 

Nejkrásnější jména podle vědců: Žebříček sestavili podle toho, jak krásně jména znějí

Vybrat jméno pro dítě není snadný úkol. Vstupuje do něj více faktorů, z nichž některé bývají pro partnery často i předmětem sváru. Každému z nás se líbí něco jiného, ale obecně jsou některá jména považována za krásná a libě znějící. Vědci dokonce sestavili žebříček takových jmen. Která podle nich znějí nejlépe?
svetzeny.cz

Kateřina reprezentuje eleganci

Jméno Kateřina evokuje eleganci a půvab žen. Dívky s tímto jménem často vyzařují šarm a krásu. Velmi významnou historickou osobností se jménem Kateřina, byla Kateřina II. Veliká, ruská carevna, jejíž krása a síla měly vliv na dějiny její doby. Její vzhled a přitažlivost byly jedním z nástrojů, které jí pomáhaly udržet si moc a respekt ve svém impériu. Její krása symbolizovala aristokratickou eleganci a sílu, čímž se stala jednou z nejvýznamnějších postav evropských dějin. Jméno Kateřina dodnes zůstává symbolem síly a krásy.

 

Kristýna v sobě nese něhu a krásu

Kristýna je ženské jméno, které reprezentuje něhu a krásu. Dívky s tímto jménem často vyzařují klid a harmonii. Švédská královna, Kristýna z Dánska, byla známá svou inteligencí a šarmem. Její vzhled a přitažlivost jsou dobře zdokumentovány v dobových pramenech a uměleckých dílech. Krásu této královny lze chápat jako ztělesnění aristokratické důstojnosti a elegance, což jí pomáhalo udržovat svou pozici v politickém a diplomatickém světě. Kristýna z Dánska se stala symbolem síly a krásy, který zanechal nezapomenutelnou stopu ve světových dějinách. A i na jejím jméně a jejích jmenovkyních.

 

Zdroj článku