Přejít k hlavnímu obsahu

Největší nevěrníci podle horoskopu: Blíženci vás využijí, Berani podvádějí z nudy

Nevěra se bohužel vyskytuje v mnoha vztazích a snad každý se s ní, v nějaké formě, setkal nebo byl přímo jejím účastníkem. Kdo má sklony k nevěře? Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné rysy a chování, takže vás asi nepřekvapí, že někdo má k něčemu větší predispozice. Jak je to s nevěrou?

Narušením důvěry vztah může hodně utrpět. Nevěra jako taková může mít mnoho podob - od emociální, přes fyzickou až po tu digitální. Spojují se s ní pocity zrady, ublížení, vzteku, naštvání. Která znamení mají ze své podstaty sklony k podvádění?

Blíženci

V pomyslném žebříčku zaujímají první příčku. Jsou to totiž mistři převleků a snadno si vymyslí lež, které mnohdy i sami věří. Blíženci velmi rádi zkoumají a experimentují, milují v ložnici rozmanitost a pokud jim to neposkytne jeden partner, hledají povyražení u druhého. Touží být nezávislí a svobodní a neváhají tomu podřídit všechno. Mohou se bát tvořit dlouhodobější a hlavně trvalé vztahy - ať už partnerské nebo přátelské. Někdy mají zlomyslnou povahu, což je společně s touhou po nezávislosti inspiruje prakticky k čemukoliv. Vytěží ze vztahů to nejlepší a pak s klidným srdcem jdou “o dům dál”.

 

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli: Berani jsou namyšlení a sobečtí, Vodnáři toho moc nepředvedou kvůli lenosti. Patříte sem i vy?

Která znamení nejsou v posteli až tak oslnivá? Do tohoto seznamu nechce patřit nikdo. Astrologie a především pak jednotlivé charakteristiky znamení mohou být více či naopak méně nakloněny milostným dovednostem.
svetzeny.cz

Beran

Jde o velmi vášnivé znamení, které je zmítáno intenzivními emocemi, které je mohou vést k bezohlednému chování. Pohání je vášeň, takže se někdy rozhodnou v afektu a nemyslí na to, co se může stát dál. Nevěra pro ně může být důvod, jak se vypořádat s nudou a stereotypem, který se do vztahu může vkrást. Necítí-li vzrušení a dostatek pozornosti ze strany partnera, najdou si tyto impulsy jinde. Nedělají nic napůl, když už se zamilují, tak je to hluboce, vášnivě a s velkým zápalem do vztahu. Jak rychle se zamilují, tak rychle může opadnout jejich zájem. Držet s Beranem krok znamená být neustále ve střehu a s brašnou plnou nápadů.

Lev

Lvi obecně se řadí spíše k loajálním a oddaným partnerům. Má to však háček. Jsou oddaní a milující pouze v případě, že mají dostatek pozornosti a partnerský vztah je vášnivý a dynamický. Musí se pořád něco dít, získávat nové podněty. Když k nim partner nevzhlíží a nechválí je (na což si potrpí), hledají to někde jinde. Milují flirtování, svádění a všechno to namlouvání, protože je to pro ně hra a svým způsobem se snaží ulovit kořist. Rozhodují se impulzivně a jejich ego někdy může přerůst jejich vztah. A Lvi jsou velkými sobci, takže myslí především na sebe a své blaho.

 

Mohlo by se vám líbit

Famózní proměna Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl: Bez diet a hladovění zhubl 130 kilo

Pamatujete si na sympatického Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl? Ztvárnil ho herec Ethan Suplee, který se svou váhou roky bojoval. Dnes je k nepoznání. Podařilo se mu zhubnout úctyhodných 130 kilo. Jaký je jeho tajný recept na úspěch?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy jsou tak trochu bohémsky založenými jedinci, kteří jsou rádi ve společnosti druhých, rádi jsou středobodem každého večírku nebo oslav a milují interakci s lidmi. Přitahuje je romantika a především flirtování, které provozují kde to jen jde, obvykle bez hlubší touhy sblížit se s druhým. Bývají rozpolcení především kvůli své touze po nezávislosti a svobodě, která je pro ně alfou a omegou a mnohdy se ve vztahu dusí. I to je může činit náchylnějšími k podvádění.

Zdroj článku