Přejít k hlavnímu obsahu

3 tipy na svůdné prádlo, ve kterém se budete cítit pohodlně

Něžné, romantické, svůdné nebo elegantní. Chcete-li sršet sebevědomím a cítit se žensky, začněte při výběru outfitu od základu. Příjemným, a přesto svůdným spodním prádlem.

NEJPOHODLNĚJŠÍ SPODNÍ PRÁDLO PODLE HEUREKY

Univerzální brazilky

V brazilkách se budete cítit pohodlně a sexy za všech okolností. Krásně tvarují pozadí, příjemně se nosí a sluší každé postavě. Na výběr máte z nejrůznějších barev, materiálů a krajkových provedení. Brazilky s lepenými lemy se přizpůsobí vaší postavě a nerýsují se pod oblečením. Jsou proto perfektní na denní nošení i pod přiléhavé večerní šaty.

Svůdné braletky

Tzv. braletky jsou sexy sportovní alternativou klasických košíčkových podprsenek bez kostic. V krajkovém provedení vypadají svůdně a můžete je klidně nechat vykukovat skrz průsvitnou košili. Většinou nemají vyztužené košíčky. Push-up efekt tak u nich rozhodně nehledejte. Svůdnost tu jde ruku v ruce s přirozeností. Pokud máte velké poprsí, dejte přednost braletkám s lehkou výztuží a pevným zapínáním.

Korzety jsou v kurzu

Zatímco v dobách minulých korzet dámy nezdravě šněroval a tvaroval jim tělo, dnes v ženách probouzí jiskru smyslnosti a má hlavně estetickou funkci. Důležitými parametry při výběru jsou vaše míry – korzet vyžaduje přesné měření nejen délky, ale i v obvodu. Vybrat si můžete buď korzetový pás, anebo nízký nebo vysoký korzet překrývající ňadra.

Zaměřte se však na detaily jako jsou očka na šněrování, připínání podvazků nebo kostice. Ocelové kostice jsou vhodné na výraznější tvarování postavy. Ty plastové zajistí jen lehké formování. A jak to poznat? Korzet z kovových kostic je jednoduše těžší. Pokud vám padne jako ulitý, pohodlně ho můžete nosit každý den. Nejenže budete vypadat skvěle, ale ještě se budete lépe cítit. Korzet už totiž dávno není nepříjemně stahující kousek.

Info ikona
Recenzentky na kalhotkách Lormar Prestige oceňují především komfortnost a sexy vzhled.
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška