Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Svůdné spodní prádlo pro každý tvar postavy. Oslňte na Valentýna, nebo si jednoduše udělejte radost

Ať už Valentýna slavíte, nebo ne, krásné prádlo nám ženám dodává sebevědomí a rozhodně dokáže vykouzlit úsměv na tváři naší drahé polovičce. Inspirujte se v galerii a objevte svůdné kousky přesně pro vás. Nemusíte být Twiggy, abyste si mohla dopřát krásné a kvalitní prádlo.

Svátek zamilovaných, nebo jen tak

Nezáleží na tom, proč si krásné nové prádlo koupíte, záleží pouze na pocitu, který ve vás vyvolá. Sebevědomí se ženám prokazatelně zvyšuje, mají-li na sobě prádlo, ve kterém se cítí sexy. Co ale dělat, když si připadáme spíš hloupě, než jako přitažlivá svůdné bohyně? Zde je pár rad, které vám rozhodně pomohou.

Čtěte: Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete

1. Kupte si správnou věc

Pokud kupujete nové spodní prádlo pro svého partnera, pamatujte, že dáváte dárek vám oběma, říká doktorka a odbornice na vztahy Becky Spelmanová„Budete se cítit sexy a posílíte tím svou sexualitu."

2. Buďte někým jiným

Pokud vám myšlenka na sexy vystoupení připadá jako vnoční můra – co kdybyste to nebyly vy, ale někdo jiný? Hraní rolí může být skvělým způsobem, jak překonat stud. „Hraní rolí může být ve vztahu velmi kreativní a zábavné,“ říká doktorka Becky.

„Zatímco lidské bytosti přirozeně přitahuje monogamie, skutečnost je taková, že nás také přirozeně přitahuje rozmanitost. Jak tento začarovaný kruh zvládnout? Hraní rolí je často odpovědí," prozradila odbornice.

Jak na to? 

Nejdřív se vžijte do postavy tak, že si skutečně představíte roli, kterou chcete hrát, a možná si dokonce kupte pár rekvizit nebo doplňků, které se k vaší postavě hodí.

Módní kousky, díky kterým budete vypadat hubenější: Zamaskujte chytře to, co je vám na obtíž

Mít pár kilo navíc neznamená, že se musíte halit do neforemných černých pytlů a snažit se svou postavu co nejvíc zakrýt. Na druhou stranu nosit vypasované oblečení, ze kterého leccos vykukuje, také není to pravé ořechové. Oblékněte se chytře! Máme pro vás pár triků, díky kterým zamaskujete, co potřebujete.
svetzeny.cz

3. Pořiďte si hračku

Nejen, že by nová sexuální hračka mohla otevřít nové druhy potěšení pro vás i vašeho partnera, ale také by mohla být vítaným rozptýlením od vás ve vašem sexy spodním prádle. Budete pak méně stydlivá.

Becky především radí, abyste dělaly jen to, co vám skutečně činí potěšení a nenutily se do ničeho, co se vám nechce nebo nelíbí. Vzrušující zábavné večery by měly být společnou zábavou. 

Valentýnská inspirace
Zdroj článku