Přejít k hlavnímu obsahu

Vyzkoušejte zeštíhlující prádlo, které vám dokáže ubrat dvě velikosti: Stáhněte břicho a vytvarujte si křivky!

Zeštíhlující prádlo už dávno nevypadá jako vytažené z prádelníku vaší babičky. Moderní kousky nejenže udělají potřebnou službu, ale navíc mohou být i sexy. Jenže to není vše. Při výběru takového prádla musíte být opatrná a dávat pozor na to, aby vám takové prádlo sedělo. Místo krásné postavy byste si mohla naopak přivodit zdravotní problémy. Podívejte se s námi, jak takové prádlo nosit.

Stahovací prádlo je pomocníkem ženy už řadu let. Mnoho se však o něm nepíše, protože právě tento druh spodního prádla je tajemstvím dokonalé postavy v jakýchkoliv šatech. Stahovací prádlo totiž dokonale uhladí veškeré nedokonalosti a vytvoří tak bezchybnou figuru do šatů, a to zejména do těch přiléhavých, které mají za úkol zvýraznit ženské křivkyTvarovací prádlo, které má řadu příznivců z řad celebrit, včetně princezny z Walesu Kate Middleton, nyní právem získává své místo jako nezbytný doplněk šatníku.

V kondici a stylově aneb výhody sportovního oblečení

Jóga, běh, tenis a mnoho dalších sportů provádí některé z nás více či méně po celý život. Ať už se ale věnujete jakékoliv fyzické aktivitě, neměla byste zapomínat na kvalitní sportovní prádlo. Pojďme se společně podívat na to, jaké kousky jsou při sportu nezbytností i jak se o prádlo po fyzické aktivitě postarat.
svetzeny.cz

Je již dávným mýtusem, že když si zmenšíte velikost šatů, budete vypadat štíhlejší. Ve skutečnosti to může mít opačný účinek, protože se budete cítit stísněně, což vytvoří hrbolatý povrch. Velikosti tvarovacích oděvů neodpovídají velikostem šatů, a to zejména proto, že velikosti šatů se mohou u jednotlivých značek značně lišit.

Místo toho byste měli při výběru správné velikosti vycházet ze svých rozměrů – poprsí, pasu a boků. Je to také proto, že žádné dvě velikosti šatů nejsou ve skutečnosti stejné, dvě velikosti mohou mít odlišné tvary, takže je nejlepší použít své míry a porovnat je s pokyny jednotlivých značek, abyste zajistili, že vám šaty nejlépe padnou.

Stahovací prádlo není pouze funkční a nevzhledné, jak tomu bylo dříve. V současné době jsou pěkné modely, které působí velice žensky. Nebojte se experimentovat a vizuálně vypadat hubenější.

Módní podzim: Pořiďte si kousky, které se dají kombinovat, sluší každé z nás a nestojí víc než pětistovku

Ano, ano, můžete být trendy, ušetřit a ještě kombinovat řadu kousků ve svém šatníku. Inspirujte se v naší galerie a podzimní móda pro vás bude hračka. Vsaďte na neutrální tóny a nezapomeňte si pořídit baloňák, který je trendem už několikátou sezonu.
svetzeny.cz

Jakou barvu a typ zeštíhlovacího prádla vybrat?

Barva je často ovlivněna tím, s čím plánujete tvarovací prádlo nosit. Pokud by ve vašem šatníku převažovaly světlejší odstíny, pak se nejlépe hodí tvarovací oblečení v nude nebo světlém odstínu. Pokud nakupujete tvarovací oblečení na večer, černá nebo tmavší barvy mohou být mnohem zajímavější volbou. Pokud se chystáte na rande, nebojte se zvolit sexy tvarovací oblečení s krajkou, výšivkou nebo průsvitnými detaily.

Existuje mnoho typů tvarovacího oblečení například šortky, tvarovací kalhoty na stehna nebo tělo, případně body, které obsahuje ve své konstrukci klín a plně vás zpevní a vytvaruje, aniž byste potřebovali další vrstvu. Pokud chcete rovnu celý módní kousek, můžete zkusit tvarovací legíny nebo punčochy. U tvarovacích oděvů bez klínu, jako jsou tvarovací kalhotky a sukně, podvazkové pásy, tvarovací tílka nebo korzety s vlastní podprsenkou, se očekává, i když to není nutné, že pod nimi budete nosit vlastní spodní prádlo nebo podprsenku.

Móda: Svetry v hlavní roli, které sluší každému. Objevte trendy zelenou a neutraťe víc než 500 korun

Podzim a svetry patří neodmyslitelně k sobě. Trendy barva letošního nejen podzimu, ale vlastně celého roku, je zelená. A právě náš dnešní módní výběr patří svetrům v tomto odstínu a jako bonus-nestojí víc než pětistovku.
svetzeny.cz

Křivky podle vašich představ

Existuje nespočet modelů tvarujícího prádla, každý z nich je zaměřen na různou oblast těla. Vůbec nejoblíbenější jsou kalhotky s vyšším až extrémně vysokým pasem. Jejich úkolem je zmenšit problematickou oblast břicha. Dalším praktickým kouskem jsou kalhotky s delšími nohavičkami, které nejenže zeštíhlí silnější stehna a vytvarují zadeček, ale také zúží oblast boků. Vyvarujte se častého nebo celodenního nošení stahovacího prádla. Speciální kousky totiž zamezují správnému prokrvení, tím se zhoršuje trávení a také je negativně ovlivněno správné dýchání do břicha.

Zeštíhlující prádlo vypadá velmi decentně a elegantně. Zároveň je hladké a nenápadné.
Zdroj článku