Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Svetry v hlavní roli, které sluší každému. Objevte trendy zelenou a neutraťe víc než 500 korun

Info ikona
Móda

Podzim a svetry patří neodmyslitelně k sobě. Trendy barva letošního nejen podzimu, ale vlastně celého roku, je zelená. A právě náš dnešní módní výběr patří svetrům v tomto odstínu a jako bonus-nestojí víc než pětistovku.

Móda ano, pohodlí dvakrát ano

Ano, známe trendy módních domů a vidíme a na všech modelkách téměř totožné kousky. Ačkoliv je móda krásná věc, my ženy jsme většinou i praktické, a tak mezi prací, staráním se o děti a domácnost, chceme mít především pohodlí. To ale neznamená, že je nám móda cizí.

Módní podzim: Trendy boty, které nestojí více než tisíc korun

svetzeny.cz

Zelená je barva roku!

Pokud kroutíte hlavou, máte pravdu také! Oficiální barvou snad všech návrhářů letošního roku byla růžová, ale zelená se rozhodně nenechala zahanbit. Ať už zelené šaty, svetr nebo jenom šála, krásně rozzáří váš outfit a dodají mu šmrnc. Nemusíte nutně vynášet růžovou, kterou hodně žen miluje, hodně žen ji ale také v oblibě nemá. Zelená se navíc hodí k podzimu naprosto perfektně.

Potřebujete zakrýt boky?

Pokud se necítíte, nebo, jak říkaly naše babičky, nechcete, aby vám nachladly ledviny, zvolte delší svetr, který nese název kardigan. Může být pod zadek, ke kolenům, nebo až ke kotníkům, ale svoji funkci plní skvěle. A bonus? Do kardiganu schováte větší stehna i boky. I proto přeci milujeme podzim!

Zdroj článku