Přejít k hlavnímu obsahu

Módní podzim: Trendy boty, které nestojí více než tisíc korun

Se Světem ženy jsme pro vás vybrali ty nejkrásnější podzimní boty, které vás nevyjdou ani draho. Všechny kousky totiž pořídíte do tisíce korun. Buďte trendy a zároveň ušetřete své peněžence. Letos na podzim totiž frčí černá, bílá a klasicky se můžete těšit na kotníkové boty, které se hodí k šatům, ale i džínům.

Podzim přináší mnoho novinek

S klesajícími teplotami – pro mnohé jde o úlevu po dusném horkém letním období, přichází na řadu trendy kousky podzimu 2022. Jedno je jisté: budete se jen zahřívat. Studená fronta nepřinese jen svetry a kožené bundy, ale novou úrodu kabelek, podzimních šperků a také trendy novinky v oblasti bot. Ať už hledáte cokoliv, trendy boty se hodí téměř ke všemu a některé kousky vám přidají dokonce i pár centimetrů, což znamená i opticky méně koligramů. Vítej podzime!

Vaše podzimní inspirace

Pohodlí je priorita číslo jedna

S příchodem chladnějšího počasí neexistuje lepší bota, než ta kotníková. Pokud máte rádi trochu drsnější styl tzv. workery jsou to pravé ořechové pro vás. Dobrá zpráva: pohodlí zůstává nejvyšší prioritou. Nenoste tenké jehly nebo extrémně nepohodlné kousky, nejvíc trendy je cítit se dobře a pohodlně. 

Černá nikdy neomrzí

Shodneme se, že podzim je sám o sobě dost temný, a tak můžete zvolit trendy boty v jiných barvách, než je černá, hnědá nebo bílá, abyste rozzářili den sobě i ostatním. Myslete ovšem na to, že máte-li výrazné boty, je třeba zvolit jednodušší a méně zdobný outfit. 

Zdroj článku