Přejít k hlavnímu obsahu

Vnučka agenta 007 Pierce Brosnana je hvězdou OnlyFans. Nejnovější fotografie v růžovém prádle odhalily téměř vše

Sophia Isabella je hvězdou platformy OnlyFans, což je služba s předplaceným obsahem, kde rozhodně nenajdete líbivé rodinné fotografie, ale pořádně odvážné akty. Ostatně podívejte se, jak si přivydělává vnučka hvězdného herce, kterého miluje celý svět.

Životní ztráty hvězdného herce

V roce 1980 se Brosnan oženil s herečkou Cassandrou Harrisovou, se kterou měl syna Seana. Cassandra v roce 1991 zemřela na rakovinu vaječníků, což byla pro Brosnana velká ztráta. Stejné nemoci podlehla ve svých 42 letech i adoptovaná dcera Charlotte.

Agent 007 je muž s velkým M

V roce 2001 se Brosnan oženil s novinářkou Keely Shaye Smithovou, se kterou má dva syny, Dylana a Parise. Kromě herectví se Brosnan zajímá také o malování a hudbu. Je také známý svým aktivismem v oblasti ochrany životního prostředí a podporou charitativních organizací.

Kvíz: "Vydrž, prďka vydrž!!" Jak dobře znáte hlášky z oblíbených českých filmů? Otestujte se

Zábava
svetzeny.cz

Jsou opravdu příbuzní s nestydatou Isabelle?

Sophie Isabelle Smith se narodila své matce Charlotte Brosnanové a jejímu otci Alexi Smithovi. Isabella není technicky pokrevně spřízněná s Piercem, ale stále je velkou součástí jeho života, protože Pierce adoptoval Charlotte během svého manželství s Cassandrou.

Jak vypadá vnučka Pierce Brosnana?
Zdroj článku