Přejít k hlavnímu obsahu

Karolína Krézlová odhodila svršky a ukázala se ve svůdném spodním prádle

Hvězda reality show Survivor Karolína Krézlová (36) potěšila své fanoušky a vystavila svou figuru ve svůdném spodním prádle. Krásce to neuvěřitelně sluší a vysloužila si chválu nejen od mužů, ale i žen. Podívejte se, jak to slavné herečce sluší.

Jedni ji nemohou přijít na jméno, druzí ji milují. Její kontroverzní účast v reality show Survivor ji vynesla mezi nejdiskutovanější české celebrity. Za zmínku rozhodně stojí i její soukromí život, který si sice střeží, ale jisté informace se ven přeci jen dostali.

Mohlo by se vám líbit

Radku Třeštíkovou přirovnávají lidé k Dádě Patrasové. Co se se spisovatelkou stalo?

Takové srovnání asi Radka Třeštíková (42) nečekala. Když se spisovatelka na sociálních sítích pochlubila novým snímkem, ihned se spustila lavina komentářů, ve kterých fanouškům připomíná Dádu Patrasovou (67). Čím si to zasloužila?
svetzeny.cz

Muži Karolíny Krézlové

O kráse herečky není třeba diskutovat, dokazujte to i fakt, že se v její ložnici prostřídala vskutku zvučná jména nejen českého showbyznysu. S hercem Vladimírem Polívkou byla dokonce zasnoubená, ve vztahu ale nějakou dobu byla i s Jaro Slávikem nebo slavným sportovcem Usainem Boltem! Seznámili jsme se v Praze. Byl na akci, kde jsem pracovala a měla jsem se o něj starat. Když vyšel z letadla, říkali mi, že má blbou náladu. Ale jak otevřel oči a mrknul na mě, už měl dobrou. Bylo jasný, že jsem se mu zalíbila,“ prozradila tehdy Blesku.

Mohlo by se vám líbit

Takhle dnes vypadá dcera expremiéra Jiřího Paroubka Margarita. Oslavila už 13. narozeniny

Po delší době vyrazila Petra Paroubková (49) do společnosti a doprovod jí dělala dcera Margarita (13), jejímž otcem je expremiér Jiří Paroubek (70). Mladá slečna už dávno není malou holčičkou a vyloupla se v krásnou labuť.
svetzeny.cz

Kdo si nyní hýčká svůdnou Krézlovou?

Ačkoliv si snaží soukromí Karolína chránit, Expres přišel se zjištěním, že toto krásné tělo si hýčká milionář Ondřej Rákosník. Že je to láska jako trám dokazuje i údajný rozchod s manželkou , se kterou má malou holčičku, která se narodila v roce 2015. Rákosník podniká v oboru gastronomie a je majitelem mnoha pražských restaurací, které patří k těm luxusnějším. Tajný zdroj Expresu prozradil, že Krézlová s Rákosníkem randí od loňského léta a vypadá to, že láska jim zatím jenom kvete. Krásnou Krézlovou by mu mohl kdekdo závidět.

Karolína Krézlová během let
Zdroj článku