Přejít k hlavnímu obsahu

Takhle dnes vypadá dcera expremiéra Jiřího Paroubka Margarita. Oslavila už 13. narozeniny

Po delší době vyrazila Petra Paroubková (49) do společnosti a doprovod jí dělala dcera Margarita (13), jejímž otcem je expremiér Jiří Paroubek (70). Mladá slečna už dávno není malou holčičkou a vyloupla se v krásnou labuť.

Říká se, že dcery jsou většinou podobné tatínkům. V tomto případě ale Margarita podědila po otci pouze oči, jinak je celá maminka. Dospívající brunetka zavítala na akci na pražské náplavce, kde se křtila nová aplikace pro páry Couplii a ihned na sebe strhla veškerou pozornost. V černých pouzdrových šatech to Margaritě velmi slušelo. Vzhled doplnila o moderní brýle s kulatými obroučkami a vedle maminky jen zářila. Z fleku by tak mohla začít modelingovou kariéru. Boduje však na sportovním poli…

Mohlo by se vám líbit

Dcery, které jsou dokonalou kopií svých slavných matek. Která je krásnější?

Tyhle krásky rozhodně geny nezapřou. Po svých slavných matkách nezdědily jen talent, ale i každý centimetr svého těla. Rozeznáte je od sebe vůbec?
svetzeny.cz

Medaile jsou krásné

Margarita je vycházející hvězdou plaveckého bazénu. Ve své kategorii slaví jeden úspěch za druhým a vypadá to, že se rodí velký talent. ‚‚Medaile jsou krásné, ale pro nás je nejdůležitější, že děti jsou šťastné a že je to baví. Někdy se daří a někdy ne," svěřila pyšná máma webu Extra.cz. Mladá slečna je ale také vynikající studentkou.

Vražedná kombinace

Je až neuvěřitelné, že ve svém věku mluví plynně anglicky a k tomu nemá problém s dalšími světovými jazyky. ‚‚Výtečně zvládá angličtinu a má slušné základy ještě ze tří jazyků na kterých může stavět," nechal se slyšet expremiér. To je až vražedná kombinace - krásná a chytrá. Můžeme si být jisti, že o Margaritě ještě uslyšíme a nebude to jen díky známému příjmení. 

Mohlo by se vám líbit

Zpověď letušky soukromého letadla: Intimní chvilky na palubě nejsou výjimkou

Málokomu se poštěstí letět v soukromém letadle, které je vypravováno jen pro vás. Točí se okol vás personál, který splní i to nejtajnější přání, pokud je to v jeho silách. Platí se zde mimo jiné za pohodlí, klid, bezpečí a především soukromí. Aby vše klapalo je důležité zajistit špičkového pilota a především správnou letušku, která splní každé přání. A že jsou někdy poměrně dost neobvyklá. Své o tom ví letuška Ava.
svetzeny.cz

Nikoho nehledám

Ostatně bývaly doby, kdy by mohlo být příjmení Paroubková spíš na obtíž. Petra s expremiérem se totiž rozváděli dlouhé čtyři roky a rozchod byl samozřejmě veřejně propírán. Nyní jsou ale už všechny nepříjemnosti minulostí a blonďatá expartnerka kdysi kontroverzního politika se opět objevuje ve společnosti. Když zavítala na akci, která se týkala párové aplikace, jež může pomoci zachránit vztah a navést páry na správnou cestu, má snad ve svém životě nového partnera? ‚‚Není to na pořadu dne, já vlastně ani aktivně nikoho nehledám,“ přiznala webu Blesk.cz. Vzhledem k tomu, že Petra vypadá skvěle, sama určitě dlouho nezůstane.


 

Petra a Margarita vyrazily do společnosti.
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon