Přejít k hlavnímu obsahu

Dcery slavných Češek: Kubelková, Schneiderová nebo Bernášková mají doma pořádnou konkurenci, dcery jim šlapou na paty

Z malých roztomilých holčiček se staly nádherné dospívající ženy, které dobývají přehlídková mola nebo excelují na prknech, co znamenají svět. Od svých maminek podědily jen to nejlepší. Doma si tak Iva Kubelková (46) vychovává svou nástupkyni a Jitka Schneiderová (50) si už dokonce střihla s dcerou roli na jednom jevišti.

Známé přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu, platí v následujících případech na sto procent. Mladé dámy nejenže po svých slavnějších maminkách zdědily krásu, ale také talent, odhodlání a odvahu. 

Velké přednosti

Kdykoliv se objeví ve společnosti, okamžitě na sebe strhnou pozornost. Řeč je o Ivě Kubelkové a její dceři Natálii. Nedávno plnoletá slečna se může chlubit vysokou, štíhlou postavou a plným dekoltem, jenž je velkou předností také její maminky. Holky Kubelkovic tak září v jedné plavkové kampani za druhou a do očí se jim rozhodně dívat nebudete.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Čistá duše

Natálie kráčí v Iviných modelingových stopách a je také tváří jedné z kosmetických firem. Se svými dokonalými křivkami a vzhledem by mohla zabodovat i v soutěži krásy. Sama Kubelková se v roce 1996 stala první ViceMiss. Čím je Natálie starší, tím více si jsou s Ivou bližší. ‚‚Oceňuju na ní asi úplně vše. Je opravdu úžasná a hodně empatická. Je to čistá duše a moc milá holka,” řekla Iva už dříve pro ŽivotvČesku.cz. A jako správná máma také schvaluje dcery partnera. ‚‚Je fajn kluk, ani jeden nemáme problém s komunikací. Jsou spokojení, je jim fajn, nemám důvod nic řešit," uvedla Kubelková na adresu zpěváka Adama Mišíka (26) s nímž Natálka randí už skoro rok.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Iva Kubelková v dvojrozhovoru s dcerou Natálkou. Přečtěte si, co na sebe prozradily

Modelce a moderátorce Ivě Kubelkové to funguje s dcerou Natálkou nejen před objektivem, ale i mimo něj. Tento rozhovor je toho důkazem. Přečtěte si, co o sobě tyhle dvě dámy navzájem prozradily.
svetzeny.cz

První role po boku mámy

Další dokonalou kopií slavné maminky je Sofie Anna (17), jež je dcerou Jitky Schneiderové. Ovšem trochu šmrnclá neméně známým tatínkem, hercem Davidem Švehlíkem (51). Geny tak zafungovaly na plné obrátky a mladá dáma už zazářila na divadelních prknech po boku Jitky ve hře Absolvent. ‚‚Náhody neexistují. Bylo potřeba udělat alternaci, a s nápadem, aby jsme zkusili Sofii, přišli můj kolega a režisérka. Já to rozhodnutí nechala na nich,“ popsala herečka webu Blesk.cz. „Můžu říct, že jsem šťastná a tak pyšná máma!“ dodala Jitka k dceřině debutu, který tak možná odstartoval hvězdnou kariéru pokračovatelky slavného hereckého rodu. 


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jsme kámošky

Poslední slečnou, o které ještě hodně uslyšíme, je dcera herečky Jany Bernáškové (42). Krásná Justýna (16) je své mamince neskutečně podobná a díky Janině mladistvému vzhledu vypadají vedle sebe jako sestry. Brunetka už má za sebou pár filmových roliček a má také skvěle nakročeno stát se vyhledávanou modelkou. Justýna je neskutečně fotogenická, pro blesky fotoaparátů se snad narodila a ve své mamince má velkou oporu. ‚‚S mámou máme dobrý vztah. Někdy jsme na sebe naštvané, ale za pět minut už jsme zase kámošky. I když, ne že bychom byly nejlepší kamarádky, to zase ne,“ svěřila Justýna se smíchem serveru Vlasta.cz. 


 

Dcery své maminky nezapřou nebo je to naopak?
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon