Přejít k hlavnímu obsahu

Velký věkovým rozdíl jako recept na opravdové štěstí: Expartneři Kubelková a Jágr by mohli vyprávět

Je to už 27 let, co tehdy čerstvá misska Iva Kubelková (45) usínala vedle hokejové legendy, Jaromíra Jágra (50). V jejich nekonečnou budoucnost tenkrát věřil celý vesmír a nejvíc pak samozřejmě oni dva. Vztah nakonec vydržel jen dva roky, dodnes je ale pojí přátelské pouto. Jágr po pár nevydařených vztazích zakotvil v náruči další modelky Dominiky Branišové (28), jak patrně praví nepsaný hokejový zákon. Dělí je 23 let, ale zdá se, že to vztahu prospívá. A Iva? U té to platí taky! S o 20 let starším Georgem slaví 21. výročí.

Potkali se na jedné z akcí. Jaromír dal Ivě svoje telefonní číslo, ona jej odpálkovala s tím, že klukům nevolá. Nakonec zvedl telefon on a začala love story, která ve své době neměla konkurenci. Všemi obdivovaný a světově známý útočník a modelka, která stála tváří těch nejprestižnějších kampaní žili doslova americký sen. Kubelková dokonce prošla přes tvrdé prověrky Jágrovy maminky, se kterou měla odjakživa dobré vztahy. Ty má doteď ostatně i s Jaromírem. "Je to vždycky hrozně fajn, nasmějeme se spolu. Vždycky jsme to takhle měli. Měli jsme a máme podobný humor. Neopouští nás to ani na stará kolena," popsala setkání s Jaromírem pro Super.cz Iva Kubelková, která mají podle moderátorky Showtime spíše pracovní charakter. 

 

Jaromír Jágr prožívá velkou životní ztrátu. Do nebe posílá dojemný vzkaz

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr (50) informoval své fanoušky o smutné životní události. Ve věku 82 let zemřel jeho milovaný tatínek Jaromír Jágr starší. Jak se slavný hokejista rozloučil se svým tátou?
svetzeny.cz

Věk je jen číslo, anebo taky recept na štěstí

Stejný humor ale není to jediné, co mají tihle dva společného. Aniž by to kdy bývali plánovali, oba našli opravdovou lásku vedle věkově výrazně odlišných partnerů. Iva Kubelková potkala v roce 2016 Georga Jiraska, se kterým má nyní již dospělou dceru Natálii, Jaromír aktuálně žije s Dominikou Branišovou. Oba tedy mají partnery s více než 20letým věkovým rozdílem. 

Podle slov současné přítelkyně Jágra není propast 23 let na jejich vztahu znát. "Tak vzhledem k tomu, že Jarda pořád hraje hokej i v jeho letech, tak já tam nějaký věkový rozdíl ani fyzicky ani mentálně moc nevidím," podotkla pro iDnes.cz. 

Iva jde na to zase přes toleranci. "Důležité je o vztah pečovat, udělat si na sebe čas a na druhého nezapomínat. A samozřejmě je potřeba také tolerance,"prozradila fígl na spokojený vztah. 

Nejhorší účesy celebrit všech dob: Scarlett Johansson „na Jágra“, příšerná ofina Penny z Teorie velkého třesku a další

Ačkoliv mají celebrity k dispozici ty nejlepší stylisty, kadeřníky a vizážisty, i přesto se někdy vloudí chybička. Pojďme si zavzpomínat na nehorší účesy, které celebrity kdy měly. Podívejte se na Scarlett Johansson „na Jágra“, příšernou ofinu Penny z Teorie velkého třesku a další.
svetzeny.cz
Zdroj článku