Přejít k hlavnímu obsahu

Moderátorka Iva Kubelková má doma dokonalou kopii: Mladší dcera Karolína vyrostla do krásy a mamince je čím dál více podobná

Začíná vystrkovat růžky. Celou dobu byla Karolína (14) tak trochu ve stínu starší sestry Natálie (18), která se pro blesky fotoaparátů snad narodila. Společně s maminkou Ivou Kubelkovou (46) jsou tváří různých značek a pozornost dělá dospělé blondýnce více než dobře. Mladší z dcer byla pravým opakem, ale během roku se vyloupla z holčičky v nádhernou slečnu a pomalu se začíná vydávat ve stejných šlépějích, jako ženy z její rodiny.

Ještě před dvěma lety, když se Karolína procházela po přehlídkovém mole během festivalu v Karlových Varech byla jen ‚‚ta mladší Kubelková”. Dnes je už vše jinak a krásná brunetka se velmi rychle dostává do hledáčku fotoaparátů a všichni jsou paf z toho, jak je podobná své slavné mamince.

Móda Karolínu baví

Mladá slečna podědila po moderátorce i dlouhé nohy a minimálně brigáda při střední škole by mohla být jasná. Stejně, jako její starší sestře by to Karolíně slušelo na přehlídkových molech v kolekcích od zvučných jmen českých návrhářů. ‚‚Jak to budu mít s kariérou, to zatím vůbec netuším, ale ve světě módy bych se chtěla pohybovat. Baví mě zkoušet různé módní styly a koukat na osobnosti, které jsou v módě hodně vysoko," prozradila okatá brunetka webu Lifee.cz s tím, že nakupování ji baví, ale na nějaké velké experimenty zatím není. Vystačí si s klasikou - černá a bílá.

Dcera Ivy Kubelkové oslavila 18. narozeniny. Natálie krásou šlape na paty slavné mamince

Natálie Kubelková (18) oslavila plnoletost jak se sluší a patří. Nechyběli její rodiče, přítel Adam Mišík a sestra Karolína. Podívejte se, jak to krásce slušelo, a jak vypadala její rodinná oslava.
svetzeny.cz

Iva Kubelková je pro dceru inspirací

Někdy ale přesto zabrousí do palety barev a to pak bere útokem maminčin šatník. Iva je ostatně pro mladší dceru velkou inspirací a mají spolu skvělý vztah. ‚‚V oblékání mě nejvíc inspiruje moje mamka. Té nejčastěji chodím do skříně a její věci si půjčuji. Vlastně jsem ráda, že máme takovou módní rodinu," svěřila Karolína s tím, že si ráda nechá poradit i od Natálky. ‚‚Se ségrou a s mámou to všechno konzultujeme. Často se ségry ptám: „Je to dobrý? Můžu si to vzít? Sekne mi to?“ A ségra mi naprosto upřímně řekne, jestli je to hezké, nebo se mám jít převléknout," smála se nejmladší členka rodiny.

Nátalie, Iva a Karolína

Info ikona
Natálie, Iva Kubelková a Karolína

Roste do maminčiny podoby

V oblékání je Karolína zatím střídmější, o to více si ale vychutnává vlasové proměny. Nebojí se vyholit vlasy po straně nebo střídá rovné účesy se zvlněnými. V poslední době se objevuje v záplavě dlouhých hnědých vlasů, a když ji na společenské akce nalíčí, je celá maminka. Právem je tak Iva na své ‚‚holčičky” pyšná a neméně tatínek, podnikatel a umělec Georg Jirasek (65). Ten, aby si pořídil na své holky hlídacího psa, protože nebude trvat dlouho a za vraty budou stát nápadníci dospívající dcery.

Kam se vydají Karolíny kroky zatím jisté není. Přece jen, je jí teprve 14 let, ale v davu rozhodně nezapadne, o to se už Iva postará.  


 

Karolína se z máminy holčičky mění v krásnou slečnu
Zdroj článku