Přejít k hlavnímu obsahu

Dcera Ivy Kubelkové oslavila 18. narozeniny. Natálie krásou šlape na paty slavné mamince

Natálie Kubelková (18) oslavila plnoletost jak se sluší a patří. Nechyběli její rodiče, přítel Adam Mišík a sestra Karolína. Podívejte se, jak to krásce slušelo, a jak vypadala její rodinná oslava.

Iva Kubelková patří bezesporu mezi nejkrásnější české moderátorky a modelky, její dcery Natálie a Karolína jdou v jejích šlépějích a díky genům mají opravdu čím se chlubit. Nejstarší dcera Kubelkové před pár dny oslavila 18. narozeniny a u rodinné večeře nechyběl ani její přítel zpěvák Adam Mišík.

Narozeniny oslavila v rodinném kruhu

Že láska mezi Mišíkem a Jiráskovou není jenom nějaká romance, je už víc než jasné. Adam se už s rodinou ukázal i na společenských akcích, nyní jejich vztah pokročil o úroveň víš. Slavný zpěvák byl součástí rodinné večeře, kde se slavily Natálčiny narozeniny.

Mohlo by se vám líbit

Je to láska jako trám! Eva Decastelo a Tomáš Třeštík vypadají na společné fotce dokonale

Ach ta láska! Krásná moderátorka Eva Decastelo sdílela společnou fotku s fotografem Tomášem Třeštíkem, kde ho objímá kolem krku. Láska z těch přímo sálá a společná fotografie si získala i fanoušky, kteří jsou novým párem nadšení!
svetzeny.cz

Přání od maminky

Natálka se pochlubila sérií krásných fotek, které mapují její narozeninový večer. Pochlubila se fotkou s dokonalou Ivou Kubelkovou, s tatínkem, sestrou i Adamem. „Všechno nejlepší zlato naše. Ať je tvůj 18. rok šťastný, plný radosti a lásky. Jsme tu vždy pro tebe,“ napsala moderátorka narozeninové přání své dceři.

Narozeniny Natálky Jiráskové
Zdroj článku