Přejít k hlavnímu obsahu

Survivor 2023: Někteří účastníci skrývají svůj vztah, jiní se naopak svojí láskou chlubí. Odhalte, kdo jsou drahé polovičky soutěžících

Na televizních obrazovkách momentálně běží druhá série oblíbené reality show Survivor. Již tradičně jsou soutěžící rozdělení na dva kmeny, které soutěží o 2,5 milionu korun. V této sérii se jedná o kmen Rebelů, který tvoří účastníci z řad obyčejných obyvatel Česka a Slovenka, a kmen Hrdinů, jež je tvořen známými osobnostmi z tuzemska. Podívejte se společně s námi na to, s kým tyto známé osobnosti randí a kdo na ně bude čekat doma, až se z ostrova vrátí.

Na lovu nanečisto: Oblíbenou soutěž si můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Otestujte si, zda zvládnete porazit lovce

Všichni známe oblíbené vědomostní soutěže, ovšem aktuálně jedna silně vyniká. Soutěž Na lovu v čele s moderátorem Ondřejem Sokolem se pyšní velké oblibě. Vy se nemusíte do soutěže přihlašovat a stejně si můžete vyzkoušet zodpovědět na záludné otázky. Na lovu nanečisto je tady!
svetzeny.cz

Modelka Andrea Bezděková

Andrea Bezděková je známá spíše ve světě módy. Je totiž známou českou modelkou. Díky své krásné tvářičce a útlé postavě v roce 2016 zvítězila v soutěži Česká Miss a reprezentovala Českou republiku na soutěži Miss Universe na Filipínách. Ačkoliv je kráska velmi sympatická, v lásce štěstí zatím neměla. Má za sebou několik vztahů, které bohužel skončily. Její minulostí se ale proplétá i účastník letošní sezóny, Petr Havránek, se kterým měla poměr. V loňském roce byla médii spojována s moderátorem a účastníkem loňské řady Survivoru, Tomášem Zástěrou. Spekulace se ale rozpadly v momentě, kdy Tomáš Zástěra veřejně představil svou novou přítelkyni. Tak se zdá, že Andrea bude na svou pravou lásku muset ještě vyčkat..

Bývalý fotbalista Petr Švancara

Bývalý profesionální fotbalista ukončil svou kariéru v roce 2015. Po návratu z ostrova boje o přežití na něj doma čeká manželka a tři děti. Ačkoliv manželství trvá pouze pár let, už stihlo projít krizí, kterou Švancara přiznal. Zároveň ale věří, že vše zlé je zažehnáno a manželství bude do budoucna šťastně pokračovat. 

Bývalá dětská hvězda Amanda Bynes je znovu na dně. Nahá bloudila ulicemi, nakonec si sama zavolala pomoc

Byla krásná a celý svět jí ležel u nohou. Potom Amandu Bynes přímo rozdrtil svět showzbynysu a ona začala experimentovat s alkoholem a dalšími návykovými látkami. Ovšem její fanoušci místo filmů začali později sledovat její pomatené chování, výkyvy nálad a jeden skandál za druhým. Tentokrát si pomoc musela hvězda 90. let zavolat sama a skončila na psychiatrii.
svetzeny.cz

Pokerová hráčka Barbora Mlejnková

K hraní pokeru přišla náhodou a zjistila, že ji tato hra tak moc baví a jde, že se jí začala věnovat na profesionální úrovni. Na tuto bojovnici o přežití doma čeká přítelkyně, známá česká youtuberka a influencerka, Veronica Biasiol. V Čechách budují zázemí v novém domě, kam se nedávno přestěhovaly. Veronica se nechala slyšet, že odloučení pro ni bylo náročné a po Báře se ji stýskalo. Doufejme tedy, že jejich láska odloučení překonala a vztah dále pokvete.

Moderátor a herec Václav Matějovský

Vaška Matějovkého můžete znát z televizního i rádiového vysílání. Už jako malý kluk se objevil např. v seriálu Ulice, v současnosti obohatil reality show Love Island vtipnými komentáři, zahrál si v seriálu O mě se neboj a pravidelně moderuje na Fajn rádiu. Ačkoliv si tento sympaťák střeží soukromí velmi pečlivě, sám na svém instagramu před nedávnem odhalil identitu své krásné přítelkyně, čímž utnul všechny spekulace týkající se jeho soukromého života.

Herečka Karolína Krézlová

Česká herečka, modelka, zpěvačka a moderátorka se prosadila již v roce 2014 v české verzi muzikálu Mamma Mia!, což jí otevřelo další dveře do filmového světa. Objevila se třeba v seriálech Specialisté, První republika, nebo ve filmu Když prší slzy. V minulosti měla tato kráska vztah s hercem Vladimírem Polívkou, který ale před čtyřmi lety ukončili. Poměrně dlouhou dobu byla sama a nedařilo se ji najít spřízněnou duši. Karty se ale obrátily na jaře minulého roku, kdy se médiím svěřila s tím, že se v jejím životě objevil někdo nový. Karolína si ale, stejně jako Vašek Matějovský, striktně střeží své soukromí a o svém nynějším partnerovi toho nechce moc prozradit. Doufáme, že dlouhé odloučení jejich vztah nijak nepoškodí a jejich láska bude rozkvétat i nadále.

Herečka Demi Moore vyvedla na akci svoji dceru. Věkový rozdíl téměř 30 let byste těžko poznali, vypadají jako sestry

Demi Moore (60), pravým jménem Demi Gene Guynes, vyrazila na premiéru a fanoušci i novináři na ní mohli oči nechat. Vzala s sebou svoji dceru, ovšem Demi vypadá tak výborně, že dámy vedle sebe vypadaly jako sestry a ne jako dvě ženy, které dělí téměř 30 let. Podívejte se sami, jak jim to slušelo.
svetzeny.cz

Model Petr Havránek

Sám o sobě říká, že je spíše modelem v důchodu. Petr Havránek je sympaťák, který si kromě modelingu vyzkoušel i herectví v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. A jak se Petr vlastně dostal do většího povědomí veřejnosti? Minulý rok se přihlásil do reality show Love Island, kde poznal svou spřízněnou duši a partnerku, modelku Gabrielu Gašpárovou. Pár spolu žije v Praze a společné okamžiky často sdílejí třeba na Instagramu.

Muž roku Josef Kůrka

Hezoun, ze kterého spoustu žen nemůže u televizních obrazovek spustit oči. Pepa Kůrka v roce 2016 vyhrál titul Muž a sympaťák roku. Dámy, nechte si ale zajít chutě. Tento sympaťák má doma partnerku, se kterou se nedávno zasnoubil a očekávají svého prvního potomka. Pepova snoubenka zatím těhotenství a kolísání hormonů zvládá skvěle, ačkoliv sama přiznala, že je to mnohdy velmi náročné.

Kateřina Klinderová alias Kundosaki

Kateřina Klinderová je v mnohých případech známá spíše pod přezdívkou Kundosaki. Je to moderátorka, zápasnice MMA a nyní manažerka nočního podniku. Svou bezprostředností a sebevědomím si určitě získala spoustu televizních diváků. Její srdce si ale nikdo nezískal a tato potetovaná diva je momentálně svobodná!

Youtuber Filip Jánoš

Slovenský youtuber Filip Jánoš zcela jistě diváky reality show zaujal svým atypickým vzhledem. Dlouhé modré vlasy, modré obočí a nalakované nehty nejsou na ostrově přežití úplně tradiční. Na tohoto přátelského sympaťáka doma čeká přítelkyně, která je na odloučení od své drahé polovičky již zvyklá. Na Slovensku se Filip totiž zúčastnil čtrnácté řady reality show Farma, ze které odešel jako vítěz. 

Kvíz: Gott, Bartošová, ale i královna bulváru Hanychová či oblíbená Ewa Farna aneb Jak dobře se vyznáte v životech českých celebrit

Mohlo by se zdát, že Česká republika není příliš velká, ovšem slavnými, anebo těmi, kteří se chtějí stát populárními, se to tady jenom hemží. Pravdou zůstává, že se bulvární média těší v Česku velké oblibě a my si prostě nemůžeme občas pomoct a kliknete na poutavý titulek. V našem kvízu si můžete svoje znalosti rovnou otestovat!
svetzeny.cz

Fitnesska Soňa Sedláčková

Fitness influencerka a byznysmenka Soňa Sedláčková ze Slovenska již v reality show Survivor není. Stala se druhou vypadlou soutěžící letošní řady show. Tato žena své soukromí veřejně příliš nesdílí. Má jednu dceru, o kterou se láskyplně stará. Její otec je však veřejnosti neznámý.

Svalovec Martin Kulhánek

Jako posila pro kmen hrdinů byl do soutěže po jejím zahájení přizván další účastník, kterého můžete znát z reality show Love Island. Jedná se o Martina Kulhánka, který v Love Islandu poznal svou životní partnerku, Lauru, jejichž láska dovedla tento pár až k vítězství celé soutěže. Martina očividně účast v reality shows baví, a tak ho i nyní můžete pravidelně vídat na televizních obrazovkách.

Zdroj článku