Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Demi Moore vyvedla na akci svoji dceru. Věkový rozdíl téměř 30 let byste těžko poznali, vypadají jako sestry

Demi Moore (60), pravým jménem Demi Gene Guynes, vyrazila na premiéru a fanoušci i novináři na ní mohli oči nechat. Vzala s sebou svoji dceru, ovšem Demi vypadá tak výborně, že dámy vedle sebe vypadaly jako sestry a ne jako dvě ženy, které dělí téměř 30 let. Podívejte se sami, jak jim to slušelo.

Mohlo by se vám líbit

Demi Moore, Macaulay Culkin a další celebrity, které měly svatbu jako teenageři

Pokud jde o vztahy, celebrity jsou známé rychlostí, jakou ty jejich probíhají. Od randění přes zasnoubení až do manželství se mnohdy dostanou během několika měsíců. Rozhodně jim tedy nelze upřít, že se nebojí posunout vztah na další úroveň. Někdy však dělají příliš unáhlená rozhodnutí velmi brzy, dokonce když jsou ještě teenagery. Možná se vám vybavil Justin Bieber a Hailey Baldwin, kteří se vzali ve věku 24 a 22 let, ale v porovnání s věkem některých celebrit jde o poměrně vysoký věk. Existuje totiž dost slavných osobností, které vstoupily do manželství, když ještě nebyly dost staré na to, aby legálně pily alkohol nebo dokonce volily. Většina těchto vztahů skončila rozvodem.
svetzeny.cz

Demi Moore a dcera, Scout Willis, se v úterý společně zúčastnily předávání cen Fashion Trust US Awards v Hollywoodu. 

Hvězda filmu Duch a herečka Scout (31) nedávno oslavili 68. narozeniny Bruce Willise s dalšími blízkými členy rodiny, krátce poté, co minulý měsíc odhalili hercovu diagnózu frontotemporální demence. Matka tří dětí předvedla svůj smysl pro styl v zelených šatech bez rukávů z průsvitné látky, které jí sahaly těsně nad kolena. 

ČTĚTE TAKÉ: Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Gott, Bartošová, ale i královna bulváru Hanychová či oblíbená Ewa Farna aneb Jak dobře se vyznáte v životech českých celebrit

Mohlo by se zdát, že Česká republika není příliš velká, ovšem slavnými, anebo těmi, kteří se chtějí stát populárními, se to tady jenom hemží. Pravdou zůstává, že se bulvární média těší v Česku velké oblibě a my si prostě nemůžeme občas pomoct a kliknete na poutavý titulek. V našem kvízu si můžete svoje znalosti rovnou otestovat!
svetzeny.cz

Rodina Demi Moore se brzy rozroste

Hvězda nedávno doprovázela svou nejstarší dceru Rumer, která je v současné době těhotná a čeká své první dítě, na přehlídku Versace Fall/Winer 2023 začátkem tohoto měsíce.  

Druhá nejstarší dcera Demi, kterou má s bývalým manželem Brucem Willisem, stejně jako Rumer (34) a Tallulah (29), byla po příjezdu na hvězdnou akci také zářivá a rozhodně ji nešlo přehlédnout. 

Herečka se rozhodla pro úchvatné sytě růžové šaty, které byly vyrobeny z plisované, splývavé šifonové látky, která padala dolů k zemi a sdružovala se do krátké vlečky. 

Demi Moore s dcerou Scout Willis
Zdroj článku