Přejít k hlavnímu obsahu

Bývalá dětská hvězda Amanda Bynes je znovu na dně. Nahá bloudila ulicemi, nakonec si sama zavolala pomoc

Info ikona
amanda bynes

Byla krásná a celý svět jí ležel u nohou. Potom Amandu Bynes přímo rozdrtil svět showzbynysu a ona začala experimentovat s alkoholem a dalšími návykovými látkami. Ovšem její fanoušci místo filmů začali později sledovat její pomatené chování, výkyvy nálad a jeden skandál za druhým. Tentokrát si pomoc musela hvězda 90. let zavolat sama a skončila na psychiatrii.

Amanda Bynes (36) za sebou má opravdu velkou řadu incidentů, nad kterými zůstává rozum stát. Během své největší slávy podlehla drogám a alkoholu a začala vyvádět jednu šílenost za druhou. Málem upálila sebe i svého psa, zapálila sousedovu příjezdovou cestu, řídila pod vlivem návykových látek, byla nejednou nachytána v potroušeném stavu, kdy nevěděla o světě nebo vyhodila z 36. parta vodní dýmku na ulici. Po těchto incidentech byla dokonce zbavena svéprávnosti. A nyní si může připsat další skandál, který nakonec ukončila ona sama.

Info ikona
Amanda Bynes

25 let od premiéry telenovely Esmeralda: Co dnes dělá hlavní hrdinka, která ukončila svou kariéru kvůli vážně nemocnému synovi

svetzeny.cz

Diagnostika nemocí měla Amandě pomoci. Opak je pravdou

V roce 2013 jí byla diagnostikována bipolární a maniodepresivní porucha a zdálo se, že je slavná herečka na dobré cestě vrátit se zpátky do normálního života. Prošla několika hospitalizacemi, odvykací kůrou i psychiatrickou léčebnou a za své chování se veřejně omluvila.

Herečka Demi Moore vyvedla na akci svoji dceru. Věkový rozdíl téměř 30 let byste těžko poznali, vypadají jako sestry

svetzeny.cz

Nyní je herečka na dně!

Nový začátek její života vypadal slibně. Našla svého životního partnera, získala zpět svéprávnost a začala studovat kosmetickou školu. Jejím snem bylo stát se manikérkou. Ovšem ať už měla plány jakékoli, nyní je vše jinak!

Amanda se toulala po Los Angeles zcela nahá a web TMZ uvedl, že herečka zastavila projíždějící auto a „pochlubila se“, že právě zažívá psychotickou epizodu. Poté sama zavolala 911 (tísňová linka) a byla po přezkoumání odvezena do psychiatrické léčebny, kde si pár dní pobude. Co bude dál není vůbec jisté...

Zdroj článku