Přejít k hlavnímu obsahu

Manželky slavných Čechů, které neznáte: Jak vypadají a co dělají? Paní Donutilová vlastní kavárnu v Praze

Být manželkou slavného muže jistě není snadná disciplína. Ženy, jejichž manželé jsou veřejně známí, se vypořádávají se situacemi, které rozhodně musí být náročné. Každá žena by jistě nebyla schopna zvládnout velké časové vytížení, pozornost médií a také mlsné slídění ostatních žen kolem jejich manželů. Ale ne nadarmo se říká, že za každým úspěšným mužem stojí schopná žena. Co tedy dělají paní Rosáková, Donutilová a další?

Miroslav & Zuzana Donutilovi

Miroslav Donutil se řadí mezi české herecké legendy. Když svou kariéru započal a začaly se objevovat jeho první úspěchy, o fanynky rozhodně neměl nouzi. A také si to náležitě užíval. V roce 1977 však zasáhnul osud a Donutil potkal svou budoucí ženu na večírku jejich společného přítele, kam původně ani nechtěl jít. Na poslední chvíli se však rozmyslel a na party dorazil. Tam byla Zuzana, tehdy ještě se svým přítelem. Když se její partner vydal pro kabáty, že už půjdou domů, právě toho momentu využil Donutil. Během několika vteřin stihl Zuzaně říct, že se potkají následující den. A tak se také stalo. Slovo dalo slovo a bylo to. Do půl roku měli svatbu a jsou spolu dodnes. Zuzana se vypořádala s tím, že je vzhledem k časově náročné práci svého muže často sama. S tím si ale hlavu neláme. Začala podnikat v kavárenství, což se stalo její velkou vášní.

Pavla Tomicová poprvé promluvila po téměř dvou letech o zradě manžela. Její slova jsou plná naděje a radosti

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Pavla Tomicová (61) prožila na Vánoce před dvěma lety peklo, které ji stáhlo na úplné dno. Nyní ale herečka opět dokázala objevit krásy života a její zřejmě jediné vyjádření, které poskytla, fanouškům vykouzlilo úsměv na tváři. Co Tomicová pronesla?
svetzeny.cz

Martin & Daniela Dejdarovi

Herec Martin Dejdar se svou ženou tvoří pár od roku 1992, vzali se pak v roce 1994. Ačkoliv se v médiích Daniele často přezdívá „paní Colombová”, protože na veřejnosti příliš často nevystupuje, je o ní známo, že vystudovala práva a je bývalou modelkou. Ve své manželce má Dejdar velkou oporu. Byla s ním totiž od úplných začátků jeho kariéry, u každé jeho zásadní role a stála mu po boku když jeho popularita stoupala. Byla zkrátka u všeho. Tím také Dejdar vysvětluje, proč má jejich vztah tak pevné základy. Přeci jen, jsou bok po boku již 30 let.

Alexander & Vlasta Hemalovi

Legendární hlasatel je se svou manželkou již neuvěřitelných 50 let. Mají spolu 3 děti a dohromady již 8 vnoučat. Manželka slavného hlasatele se rozhodla zůstat ženou v domácnosti a tvořit tak útulné rodinné zázemí pro své děti a muže. Sám Alexander v rozhovoru pro Lifee.cz prozradil, že i po padesáti letech si dvojice najde čas na trochu romantiky a společné aktivity. Vzájemně se tolerují, podporují a společně rádi navštěvují společenské akce.

Jan & Jiřina Rosákovi

Známý moderátor je se svou manželkou Jiřinou krásných 46 let. Zajímavé je, že do manželství vstoupili především kvůli penězům, jak moderátor prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Tam také řekl, že jejich první rande bylo naprosto katastrofické – protože neproběhlo. Rosák, vyčerpaný po službě v rádiu, usnul a na domluvenou schůzku nedorazil. Jiřina ale dala Honzovi další šanci a dobře udělala. Po dvouměsíční známosti se vzali – kvůli penězům. Ten rok bylo totiž Rosákovi 30 let a novomanželská půjčka se udělovala právě do tohoto věku. A tak se vzali a žijí spolu šťastně dodnes. Jiřina se v minulosti živila jako rozhlasová moderátorka, dramaturgyně a také kandidovala do Senátu za Stranu Zelených a hnutí Senátor 21, kde se sousředila na ochranu veřejnoprávních médií a na tvorbu zákonů proti výkyvům klimatu.

Herci Romanu Zachovi roste doma konkurence: Syn exceluje před kamerou a na své charisma sbalil starší dceru známého českého zpěváka

Jablko v tomto případě rozhodně nepadlo daleko od stromu. Sympaťák Roman Zach (50) předal svému synovi ty nejlepší geny. Talentovaný Prokop (18) studuje konzervatoř a za sebou má role v úspěšných snímcích. Kouzlu charismatického mladíka podlehla i o osm let starší Rozálie Havelková (26).
svetzeny.cz

Václav Kopta & Simona Vrbická

Václav Kopta se se svou chotí seznámil v pouhých 17 letech na konzervatoři, kde byli spolužáky. Oba herci se netají tím, že jejich vztah prošel několika krizemi, které jej ale naopak ještě více upevnily. Sám Václav říká, že právě to je důvod, proč je jejich vztah tak pevný dodnes. Pár totiž patří k těm nejstabilnějším na české scéně. Tím, že se oba živí herectvím pro ně bylo a stále je poměrně náročné skloubit své časové harmonogramy tak, aby se nemíjeli. Ovšem, jak oba říkají, jejich manželství je stabilní, a tak se není čeho obávat.

Michal & Andrea Nesvadbovi

Andrea je Michalovou druhou manželkou. Poznali se v roce 2002, kdy Andrea vzala svou tehdy čtyřletou dceru na Michalovo vystoupení. V průběhu něj vytáhnul Michal svou budoucí ženu na pódium a vyrobil jí z lepenky batůžek, což je do dnešního dne i přezdívka, jak své ženě říká. Dle Michalových slov to byla láska na první pohled. V divadle byla Andrea tehdy s kamarádkou, která je na pódiu společně vyfotila. Mají tak zaznamenaný vůbec první moment své společné cesty. Vzali se v roce 2008 a na svět přivedli syna Marka. Andrea se v minulosti živila jako policistka, ovšem nyní se společně s Michalem věnuje managementu jejich produkce a Michalových vystoupení.

Podívejte se na slavné české muže a jejich manželky
Zdroj článku