Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Kabáty, které vypadají dražší, než jsou. Vsaďte na správné barvy a střihy

Zima je tady a mínusové teploty, ledový vítr, sníh a mráz s ní jdou ruku v ruce. S těmito elegantními zimními kabáty budete okamžitě dobře oblečeni – aniž byste museli utrácet spoustu peněz. Inspirujte se v naší galerie a naučte se jednoduchá pravidla, která vám budou ku prospěchu.

Spolehlivý zimní kabát je v chladném období absolutní nutností. Pokud si chcete pořídit zimní kabát, který se hodí ke všemu a který vás bude bavit dlouho, měli byste zvážit pár věcí. Vaše silueta se díky kabátu trochu zvětší. S tlustými vlněnými svetry, které se obvykle nosí pod nimi, bude kabát vypadat příliš upnutý a může dokonce působit těsným dojmem na pažích. Berte tedy prosím o jednu velikost větší. Důležitý je také materiál a barva. Pokud jde o barvu, měli byste se rozhodnout pro kabát, který lze snadno kombinovat se všemi druhy šál a čepic. Čokoládově hnědá, černá, šedá nebo krémová jsou skvělé možnosti. Možné jsou i tmavě modré nebo velbloudí kabáty.

 

Jak se oblékat po čtyřicítce a vypadat mladší: Vyvarujte se určitým barvám a nevhodnému prádlu

S přibývajícím věkem nejde při oblékání o to, udělat na někoho dojem, ale o to, ať se každý cítí skvěle a sebevědomě. Postava už nevypadá stejně jako ve dvaceti, ale to není žádná překážka. Jak se tedy správně oblékat a čemu se naopak vyhnout obloukem?
svetzeny.cz

Čemu se vyvarovat?

Pokud si přejete, aby váš kabát vypadal dražší, rozhodně zapomeňte na výrazné barvy. Některé z nich se špatně kombinují a některé zase přidávají kila. Stejně jako vzory. Jednobarvený kabát bez vzorů je ideální volba. Můžete ho nosit, jak do práce, tak na schůzky nebo večerní zábavu. 

I délka je důležitá. Příliš dlouhý kabát není praktický a nedělá hezkou siluetu, naopak příliš krátký nás méně zahřeje. Zvolte kabát tak, aby vám byla vidět část lýtek a boty. Pokud chcete povýšit svůj vzhled na další úroveň i boty jsou rozhodně důležitá volba. Ať už zvolíte kterékoli, vždy mějte boty čisté, to je priorita, která se v těchto zimních měsících těžko udržuje, ale stojí za to. 

Inspirujte se
Zdroj článku