Přejít k hlavnímu obsahu

Pavla Tomicová poprvé promluvila po téměř dvou letech o zradě manžela. Její slova jsou plná naděje a radosti

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Pavla Tomicová (61) prožila na Vánoce před dvěma lety peklo, které ji stáhlo na úplné dno. Nyní ale herečka opět dokázala objevit krásy života a její zřejmě jediné vyjádření, které poskytla, fanouškům vykouzlilo úsměv na tváři. Co Tomicová pronesla?

Jak dnes vypadají detektivové Dempsey a Makepeaceová: Krásná blondýnka stojí stále za hřích a se svým seriálovým parťákem mají pořád neutuchající vášeň

Když k nám v devadesátkách vtrhl seriál Dempsey a Makepeaceová všichni s napětím sledovali špičkování krásné blondýnky a ostříleného drsňáka. Jiskra mezi Glynis Barber (67) a Michaelem Brandonem (78) přeskočila i ve skutečnosti a herci jsou stále spolu. Seriálová Harriet vypadá neskutečně a v jejím partnerovi bychom i dnes poznali rošťáckého Jamese.
svetzeny.cz

Úžasná herečka propíraná bulvárem

Poslední rok a půl se ve spojení se jménem Tomicová mluvilo spíše o soukromém životě, než o úspěších talentované herečky. Neřešily se její role, ale životní situace, kdy se ocitla náhle bez manžela o předloňských Vánocích.

Konec manželství po 19 letech a dítě s mladší kolegyní

Herec Ondřej Malý (57) našel nakonec štěstí u své výrazně mladší herecké kolegyně Kristýny Kociánové, se kterou, jak se později Tomicová dozvěděla, čekal velmi brzy dítě. Manželství Tomicové a Malého se rozpadlo po 19 letech a herečka musela čelit nejen extrémnímu zájmu médií, ale i řešit svoji složitou a bolavou situaci.

Trvalo to téměř dva roky, ale Pavla Tomicová konečně promluvila

Nikdo už nevěřil, že by herečka snad někdy promluvila s médii. Její obavy na nevhodné otázky jsou víc než pochopitelné. Nyní dorazila na narozeniny své herecké kolegyně Veroniky Freimanové (68) po úchvatné dovolené v Řecku a všichni byli nadšení, když viděli, jak je herečka odpočatá a šťastná. „Konečně žiju,“ pronesla Tomicová a přátelé se shodují, že herečka konečně nabrala druhý dech.

Herci Romanu Zachovi roste doma konkurence: Syn exceluje před kamerou a na své charisma sbalil starší dceru známého českého zpěváka

Jablko v tomto případě rozhodně nepadlo daleko od stromu. Sympaťák Roman Zach (50) předal svému synovi ty nejlepší geny. Talentovaný Prokop (18) studuje konzervatoř a za sebou má role v úspěšných snímcích. Kouzlu charismatického mladíka podlehla i o osm let starší Rozálie Havelková (26).
svetzeny.cz

Kristýna Kociánová se stáhla z mediálního světa

O herečce není ani vidu, ani slechu. Zřejmě si užívá svoje mateřství a snaží se zapomenut na drsné útoky, kterým čelila po provalení celé kauzy. Komentáře u svých fotek na Instagramu nakonec musela úplně vypnout, protože fanoušci si rozhodně nebrali servítky a některé komentáře byly za hranou únosnosti. V roce 2022 měl vyjít film Show režiséra Pánka, ovšem světlo světa zatím nespatřil a nikdo neví, zda film vůbec bude. Právě v tomto filmu se měla objevit i Kristýna Kociánová, která je uvedena v titulcích, ovšem v samotném traileru není vidět. Internetové stránky filmu již nefungují. Další filmy s Kociánovou zatím nejsou známy. Jisté je, že jednou přijde moment, kdy se Kristýna vrátí zpět na filmová plátna.

Zdroj článku