Přejít k hlavnímu obsahu

Láska Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa dle astrologie: Brzký rozchod je nečeká, láska bez problémů ovšem také ne

Když Jaromír Soukup a Agáta Hanychová oznámili, že tvoří pár, mnozí tomu nemohli ani uvěřit. Nedávno pár oznámil šťastnou novinku, čekají miminko. Jakou budoucnost jejich vztahu předpovídají hvězdy? Astrologie jejich vztahu přeje, avšak v budoucnu se objeví i problémy.

Agáta Hanychová se narodila ve znamení Býka

Agáta Hanychová se narodila 28. dubna 1985, je tedy dle astrologie Býk. Toto znamení bývá věrným a oddaným partnerem. Sama Agáta Hanychová se nedávno nechala slyšet, že nikdy nikomu nevěrná nebyla. Býci touží mít stabilní vztah. Chtějí mít po svém boku partnera, na kterého se budou moci spolehnout. Ženy ve znamení Býka bývají nezávislé, není výjimkou, že jsou to úspěšné manažerky a podnikatelky. Mají rády vše krásné, luxusní a kvalitní.

Mohlo by se vám líbit

Indiánský horoskop čítá 12 znamení: Zjistěte, zda jste narozeni jako záhadný Havran či charismatický Jelen

Indiánský horoskop má stejně jako ten klasický dvanáct znamení zvěrokruhu. Ta se však dost liší od těch, která známe. Které z nich jste vy? Zjistěte to dle data narození. Bude to záhadný Havran, charismatický Jelen nebo jiné znamení?
svetzeny.cz

Zpravidla si potrpí na pořádek a rády dekorují svůj domov. Bývají to skvělé kuchařky. Svého partnera si hýčkají. Věří v lásku na celý život, i když jim vztahy opakovaně nevyjdou, nepřestávají doufat v to, že potkají svého prince. Většinou si dobře rozumí se zemskými znameními. Bodují u nich partneři se smyslem pro romantiku, kteří dají ženám – Býkům pocit, že jsou pro ně jediné a nejdůležitější na světě.

Jaromír Soukup je Ryba

Jaromír Soukup se narodil 22. února 1969 ve znamení Ryb. Toto znamení je velký romantik. Jakmile se znamení Ryb zamiluje, umí o svého partnera skvěle pečovat. V tom je si podobné s Býkem. Zároveň mají muži – Ryby obrovské charisma, velmi snadno udělají na svůj protějšek dojem. Jsou okouzlující a galantní. Ryby mají tendenci se rychle a bláznivě zamilovat, nikoho by nemělo tedy překvapovat, že vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa měl tak rychlý průběh. Pro Ryby je to naprosto přirozené, když zahoří láskou, je vztah intenzivní a rychle se posouvá na další úroveň.

Jsou ochotni dát do partnerství všechno, i když měli v minulosti zlomené srdce. Stejně jako Býci, i Ryby věří, že existuje láska na celý život. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že si Ryby nesou emocionální jizvy z minulých vztahů. To může vést k nedůvěře i žárlivosti. Muž narozený ve znamení Ryb chce být pro svou partnerku princem na bílém koni a hrdinou. Potřebuje obdiv. Vybere si ženu, která mu bude naslouchat a vzhlížet k němu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Vaše znamení zvěrokruhu určuje váš mentální věk. Býk je větší dítě, Panny jsou opravdoví dospěláci

Každé znamení zvěrokruhu má svou nezaměnitelnou charakteristiku a vlastnosti. Ale víte, že každé z nich je zastoupeno v určité věkové skupině? I když se potkají dva lidé stejného věku, nikdy nemohou být ve stejném stádiu a jsou stačí podle svého horoskopu.
svetzeny.cz

Hvězdy jim přejí

Když se podíváme čistě jen na znamení Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, tak lze obecně konstatovat, že této kombinaci hvězdy přejí. Pro přesnější horoskop by bylo třeba znát i časy narození, vyjdeme tedy pouze z dostupných údajů. Obecně spojení Ryb a Býka dobře funguje. Tato znamení si rozumí. Mají mnoho společného – mírumilovnou povahu, dar naslouchat, sklon vyhýbat se konfliktům a vyostřeným situacím a také upovídanost. Zdá se, že jsou pro sebe stvoření. Už krátce po setkání mohou nabýt pocitu, že se znají celé roky. Užívají si naplno každou chvilku, kterou spolu stráví, i když je to doma u televize.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Do budoucna může být trochu problém v odlišných představách o vztahu. Žena narozená ve znamení Býka touží po stabilitě a řádu. Kdežto muž Ryba je volnomyšlenkář, který si bude chtít uchovat určitou dávku nezávislosti. Býkům také může časem začít vadit to, že Ryby jsou snílci, kteří jsou občas zcela mimo realitu. Ryby zase může štvát to, že Býk vyžaduje, aby určité věci byly vždy tak, jak Býk řekne. Celkově však lze konstatovat, že jejich energie se hezky vyvažují a navzdory škarohlídům a jejich řečem by to dle hvězd mohlo Agátě a Jaromírovi klapat.


 


 

Zdroj článku