Přejít k hlavnímu obsahu

Citlivé ženy milují jinak: Znaky, které dokazují vaši jemnost. Patří sem zlomené srdce, ale i vnímavost

Snad každá žena touží potom, aby mohla někoho milovat a hlavně mohla být milována. Lásku si přejeme všichni, ale každý může být zamilovaný trochu jinak a také může milovat trochu jinak. Zejména, pokud jste citliví jedinci.

Ženská mysl je mnohdy složitá, od přírody vše více analyzuje a snaží se rozklíčovat i to, co rozklíčovat nejde. Potřebuje mluvit, vědět na čem je a mít ve svých citech pořádek a jasno. Zejména, pokud jde o citlivou ženu, která může být ještě maličko jiná. Jste citlivá žena? Nevíte, jak to poznat? Podle těchto znaků!

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Přebíráte emoce druhých

Emoce hýbou celým vaším světem a často se stává, že během dne se cítíte nadšená, šťastná, spokojená, ale také smutná i zklamaná. Citlivá žena má tendence přejímat pocity lidí okolo sebe. Je něco z vašich blízkých naštvaný? Jste naštvaní taky. Snažíte se mu pomoci, ale automaticky na vás přechází jeho nálada, takže když pláče, pláčete s ním. Jste citliví jedinci, kteří umí poskytnout oporu a pomoc druhým.

Chcete aktivně pomáhat druhým

Když se vám někdo svěří se svým trápením nebo bolestí, nemůžete ho jen vyslechnout a nic nedělat. Chcete se aktivně zapojit, udělat všechno, co je ve vašich silách, abyste věci napravili nebo minimálně pomohli druhým tak, aby se už necítili špatně.

Mohlo by se vám líbit

Pravda o japonských gejšách: Byly to umělkyně nebo prostitutky?

Gejši jsou jedním z nejpoutavějších symbolů Japonska a jsou známé především pro svou krásu, eleganci a umění konverzovat. Ale zároveň jsou stigmatizovány jako prostitutky. Kde je pravda a jaké věci o gejšách možná ani nevíte?
svetzeny.cz
Info ikona
žena

Emoce s vámi hodně cloumají

Emoce prožíváte možná hůř než lidé okolo vás. Každou emoci cítíte intenzivněji a to vás mnohdy může zasáhnout. Pláčete často kvůli věcem, které nemáte a ani nemůžete mít pod kontrolou, slzy se nekontrolovaně řinou z očí, když vidíte v televizi nejen smutné příběhy, ale i ty, které vás dojmou. Přikládáte spoustě věcem velkou váhu.

Měli jste zlomené srdce, ale stále věříte v lásku

Když někoho milujete, pak ho milujete hodně. Všechny vztahy berete ihned vážně a dáváte do nich 100%. Ne vždycky se však setkáte s lidmi, kteří to mají stejně jako vy. Láska vám už občas dala pěkně na frak, zlomila srdce a vy jste se tak museli dlouhé měsíce vypořádat s velkou bolestí. Přesto nejste ti, kteří by na lásku zanevřeli. Chcete se zamilovat znovu a znovu. Věříte, že někde na světě se nachází vaše spřízněná duše a vy ji chcete najít.

Mohlo by se vám líbit

Co znamenají vaše sny i noční můry? Mohou upozorňovat na blížící se nemoc

Bývají zběsilé, bláznivé, romantické, strašidelné nebo všechno dohromady. Sny si s námi zkrátka dělají, co chtějí, a stále toho o nich moc nevíme. Sny nám napovídají, čemu bychom měli v bdělém stavu věnovat pozornost.
svetzeny.cz

Láska není brána na lehkou váhu

A to dokonce ani tu platonickou, která je neškodná a nevinná. Láska hraje ve vašem životě prim, ať už jde o partnera, sourozence nebo přátelé. Vážíte si lidí okolo sebe, oceňujete je a často jim dáváte najevo, jak vám na nich záleží. Přesně formulujete, co pro vás znamenají druzí a to nejen slovně, ale také různými gesty.

Snadno vás druzí zraní

Lidé okolo si často neberou servítky a umí ublížit, ať už vědomě nebo nevědomě. Vy sami jste k ostatním lidem empatičtí a laskaví a máte pocit, že druzí to mají podobně. Mohou vás tak lehce zranit slova, ale i činy. Neduste pocity v sobě, ale dejte druhým najevo, čím vás zranili.

Info ikona
žena

Obětavost je vaše druhé jméno

Nemáte problém všeho nechat a podpořit své blízké, když to zrovna potřebují. Snažíte se porozumět lidem okolo sebe, vyslechnout je a obětovat se. Mnohdy stavíte druhé na první místo a to dokonce i před sebe.

Příliš přemýšlíte

Vaše hlava jede na plné obrátky a to někdy může být na škodu. Hluboce přemýšlíte a řešíte věci, které nemůžete změnit nebo které už se staly. Nechcete ublížit druhým, proto než promluvíte, vše velmi analyzujete

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku