Chcete mít oči jako ostříž?

Všichni školou povinní si už dnes nedokáží představit den bez svého chytrého telefonu. Zábavná videa, hry, ale i veškerá komunikace s kamarády se soustřeďuje do tohoto zařízení. Minuty a nejčastěji hodiny zaberou tyto aktivity našim dětem a jejich z zrak z toho rozhodně nejásá.

Kdy už je to příliš a jak správně pečovat o dětský zrak?
Je těžké jít s dobou a zároveň si udržet zdravý rozum. Kdo má novější mobil, kdo postoupil do dalšího levelu ve hře, ten vyhrává. Děti se sobě přirozeně chtějí vyrovnat, a tak v návalu soutěživosti často ztrácí pojem o tom, kdy už je něčeho prostě příliš. Již v raném věku se může dětský zrak poškodit. Důležitá není jenom vhodná strava, ale také správná hygiena, návyky v péči o zrak a doplňky stravy.

Kniha? Radši tablet!
Dříve děti běžely po škole rovnou ven a vracely se se zhasnutím lamp. To je dnes již minulostí. Moderní technologie vyhrávají na plné čáře nad aktivitami venku nebo knížkou. Důležité je ale vědět, že nadužívání elektronických zařízení vyzařující modré světlo přispívá k poruchám zraku, které mají trvalé následky do dospělosti. Značka Barny´s přichází s novinkou OSTŘÍŽ určenou pro děti od 6 let, mladistvé a dospělé.

Speciální složení
Obsahuje LuteinForce - jedinečnou kombinaci makulárních karotenoidů luteinu a zeaxanthinu v kombinaci s vitaminy A a E pro udržení normálního stavu zraku, sliznic a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doplněk stravy je zejména vhodný pro osoby, které pracují nadměrně dlouhou dobu s počítačem, jsou v místnostech s minimálním denním světlem nebo pro řidiče, kteří absolvují dlouhé cesty.

 

Pokud si chcete přípravek vyzkoušet zdarma, máme pro vás speciální soutěž!

Stačí do 30.3.2020 správně vyplnit soutěžní otázku a odeslat registrační formulář, který naleznete níže. My pak vylosujeme 3 výherce balíčku obsahující 1ks baleni Ostříž a 1ks baleni Kolostrum s beta-glukany. 

@svetzeny