Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete mít oči jako ostříž?

Všichni se nyní statečně pereme se situací, kdy je svět kolem nás vzhůru nohama. Kromě home office, máme doma celý týden děti a není jednoduché jim vymýšlet na každý den program. Jako snadnou volbou by se mohl zdát mobil, počítač nebo tablet. Nepodceňujme ovšem ochranu zraku a dopřejme úlevu dětským očím. Na konci článku vás čeká speciální soutěž!

Všichni školou povinní si už dnes nedokáží představit den bez svého chytrého telefonu. Zábavná videa, hry, ale i veškerá komunikace s kamarády se soustřeďuje do tohoto zařízení. Minuty a nejčastěji hodiny zaberou tyto aktivity našim dětem a jejich z zrak z toho rozhodně nejásá.

Kdy už je to příliš a jak správně pečovat o dětský zrak?
Je těžké jít s dobou a zároveň si udržet zdravý rozum. Kdo má novější mobil, kdo postoupil do dalšího levelu ve hře, ten vyhrává. Děti se sobě přirozeně chtějí vyrovnat, a tak v návalu soutěživosti často ztrácí pojem o tom, kdy už je něčeho prostě příliš. Již v raném věku se může dětský zrak poškodit. Důležitá není jenom vhodná strava, ale také správná hygiena, návyky v péči o zrak a doplňky stravy.

Kniha? Radši tablet!
Dříve děti běžely po škole rovnou ven a vracely se se zhasnutím lamp. To je dnes již minulostí. Moderní technologie vyhrávají na plné čáře nad aktivitami venku nebo knížkou. Důležité je ale vědět, že nadužívání elektronických zařízení vyzařující modré světlo přispívá k poruchám zraku, které mají trvalé následky do dospělosti. Značka Barny´s přichází s novinkou OSTŘÍŽ určenou pro děti od 6 let, mladistvé a dospělé.

Speciální složení
Obsahuje LuteinForce - jedinečnou kombinaci makulárních karotenoidů luteinu a zeaxanthinu v kombinaci s vitaminy A a E pro udržení normálního stavu zraku, sliznic a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doplněk stravy je zejména vhodný pro osoby, které pracují nadměrně dlouhou dobu s počítačem, jsou v místnostech s minimálním denním světlem nebo pro řidiče, kteří absolvují dlouhé cesty.

 

Pokud si chcete přípravek vyzkoušet zdarma, máme pro vás speciální soutěž!

Stačí do 30.3.2020 správně vyplnit soutěžní otázku a odeslat registrační formulář, který naleznete níže. My pak vylosujeme 3 výherce balíčku obsahující 1ks baleni Ostříž a 1ks baleni Kolostrum s beta-glukany.