Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Adele propukla v pláč na jevišti během nečekaného setkání: Video dojímá fanoušky po celém světě

Info ikona
Adele

Slavná zpěvačka zažila emotivní okamžik na jevišti, když ji překvapila její bývalá učitelka. Video, kde se Adele dojímá a pláče, je hitem internetu.

Adele propukla v pláč, když ji překvapila učitelka z její minulosti.

Během svého speciálního koncertu ITV An Audience with Adele v londýnském Palladiu začátkem tohoto měsíce se Dame Emma Thompson zeptala zpěvačky, zda existuje někdo z jejího dětství, kdo měl na ni významný vliv? 

Adele odhalila, že její učitelka angličtiny v Chestnut Grove, paní McDonaldová, ji inspirovala, když byla mladší. 

"Byla tak zatraceně cool. Tak poutavá. Opravdu nám na ní záleželo a věděli jsme, že jí na nás také záleží," řekla držitelka Grammy. Dodala, že McDonald byl "tak blízká a sympatická, že jsem se opravdu těšila na hodiny angličtiny."

Šedesátiletá Thompson pak odhalila, že milovaná učitelka seděla v publiku, což dohnalo překvapenou Adele k slzám a přivítala ji na pódiu.

"Jsem na tebe tak hrdá," řekl McDonaldová, když se dvojice objala. "Nevěděla jsem, že přijdete," řekla Adele. "To je v pořádku. Mělo to být překvapení," odpověděla McDonaldová. "Děkuji, že sis na mě vzpomněla. Opravdu jste mi změnila život," odpověděla Adele. "Teď si musím nechat přepudrovat celý obličej," vtipkovala a utírala si slzy. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.