Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Známe nejlepší páry pro rok 2022 podle hvězd. Panna s Kozorohem tvoří ryzí dokonalost

Info ikona
horoskop

Hvězdy prozradily nejdokonalejší páry pro rok 2022! Když se tato znamení zvěrokruhu v roce 2022 potkají, může to znamenat jen dobré. Jsou jednoduše stvořeni jeden pro druhého.

Prvních pár měsíců nového roku je spojeno se spoustou nadějí: mnoho nezadaných si klade otázku, zda konečně najdou toho pravého a brzy projdou životem společně se svou spřízněnou duší. To je teď už jisté: podle horoskopu existují určitá souhvězdí zvěrokruhu, která v roce 2022 udělají obzvlášť krásné páry.

Panna a Kozoroh

Panny a Kozoroh se k sobě dokonale hodí, protože jsou to na jednu stranu vztahoví lidé, ale na druhou stranu přikládají velký význam i své kariéře. Nemusí si navzájem vysvětlovat, když jsou zaneprázdněni a mají méně času na partnera, protože sdílejí stejné hodnoty a vědí, že jejich profesní postup je důležitou součástí jejich celkového štěstí. Své těžce vydělané peníze oba rádi investují do romantických výletů a spontánních víkendových pobytů.

Rak a Ryby

Pro Raky a Ryby je největším společným jmenovatelem rodinný život. Oba jsou velmi emotivní a citliví a potřebují vedle sebe někoho, kdo bere jejich city vážně a respektuje je. Až se tato dvě znamení zvěrokruhu setkají v roce 2022, nejenže budou na obláčku a budou si navzájem dávat nepopsatelný pocit bezpečí, ale budou si také navzájem pomáhat stát se nejlepší verzí sebe sama.

Blíženci a Vodnáři

Zatímco Blíženci a Vodnáři pravidelně trvají na svém prostoru, navzájem si velmi váží přítomnosti. Jsou intelektuálně na stejné úrovni a sdílejí stejný smysl pro humor, ale obě znamení zvěrokruhu spolu dokonale ladí i na fyzické úrovni. Oba jsou také velmi dobrodružní a v roce 2022, po dvou letech pandemie, si rádi zpestří každodenní život a naplánují si ještě více společných výletů.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.