Přejít k hlavnímu obsahu

5 tipů, jak bojovat proti vráskám

Od určitého věku se vráskám nevyhneme, ale existuje pár způsobů, jak jejich výskyt zmírnit. Pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled, věnujte své pleti dostatečnou péči a inspirujte se našimi radami.

1. Pestrá strava a pravidelný pitný režim jsou základem

Začneme od začátku. Pleť navenek odráží to, co se děje uvnitř těla, proto je důležité dodávat mu živiny a vitamíny. Pestrá strava je tvořena nejrůznějšími druhy zeleniny, ovoce, rybího masa, luštěnin a další. Vyhněte se průmyslově zpracovaným potravinám a nepodceňujte ani pitný režim!

2. Přidejte každodenní pohyb

Zařaďte do své každodenní rutiny pohyb. Nemusíte nutně chodit do posilovny, stačí použít schody namísto výtahu, auto vyměnit za kolo nebo si dopřát po náročném dni relaxační procházku. Pohyb rozproudí váš krevní oběh a prokrví pokožku celého těla včetně obličeje.

3. V noci odpočívejte

Během spánku dochází k regeneraci celého těla, včetně obnovy pleti. Aby byl celý proces dokončen, je důležité dopřát si odpočinek alespoň 6-8 hodin. Nejen, že se prospíte do krásy, ale mnohem lépe budete zvládat stresové situace a každodenní nástrahy.

4. Chraňte se před slunečními paprsky

Slunečných dnů se už nemůžeme dočkat, to ale neplatí pro naši pleť. Sluneční záření je nejčastější příčinou vzniku vrásek, naštěstí můžete pleť jednoduše chránit. Nikdy nezapomeňte použít péči s ochranným faktorem a kolem poledne, kdy je záření nejsilnější, zůstaňte raději ve stínu.

5. Vyberte si tu správnou péči

Při výběru té nejlepší péče proti vráskám je nejdůležitější účinné složení. Vyzkoušejte krémy obsahující rostlinné buňky známé svými regeneračními schopnostmi, které bojují proti viditelným známkám stárnutí od Garnier. Řada Wrinkle Corrector je určena pro ženy od 35 let, Lift Expert pro ženy od 45 let a Visible Rejuvenation od 55 let. Každá z řad obsahuje účinné složení a nabízí speciální péči pro specifický věk.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku