Přejít k hlavnímu obsahu

Co muži nesnášejí na ženách a co je opravdu odrazuje. Možná to děláte i vy

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Kolik pravdy se v tomto rčení ukrývá, pochopíme, dokud nesundáme růžové brýle bezhlavé zamilovanosti a neprožijeme nějakou dobu po boku svojí drahé polovičky. Stejně tak jako my, ženy, dokážeme vyjmenovat věci, které nás vytáčejí na mužích, buďme si jisté, že to samé umí i muži.

Spodní prádlo na zemi v obýváku, absence romantiky nebo komentování sportovních zápasů. Ve výčtu věcí, které ženám obecně vadí na mužích, bychom mohli pokračovat. Napadlo vás ale někdy, že stejně tak, jako nám vadí spousta věcí na mužích, je to i opačně? Samozřejmě že jsme každý jiný, ale přesto se naše drahé polovičky shodují na pár ženských vlastnostech, které doopravdy nemilují. Které to jsou?

Fňukání a stěžování si

I ten největší optimista má občas špatný den nebo trápení, s nímž se potřebuje svěřit. To je bez debat. Jenže jde o něco jiného než o životní postoj typu „já jsem chudinka a vy mě všichni litujte“. Pokud si budete neustále na něco stěžovat, uvidíte na všem spíše to špatné a vaším jediným cílem bude vzbudit v ostatních lítost, nečekejte, že vás bude partner stavět na piedestal. Kdo by chtěl žít s někým, kdo je trvale negativní.

Mohlo by se vám líbit

Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete: Prkno, leklá ryba nebo mluvka

Sex patří k základním lidským potřebám, ale lidé o sobě často pochybují. Nevíte, co děláte špatně? Každý má rád v posteli něco jiného a většina lidí si myslí, že nejhorší, co může v milostných hrátkách zažít je stereotyp. To je omyl! My vám prozradíme, jaké jsou nejhorší typy žen v ložnici a čemu je dobré se vyhnout.
svetzeny.cz

Sdílení intimností

My ženy si mezi sebou řekneme spoustu různých věcí. Někdy jde o dost intimní detaily z našeho soužití s partnerem. Což o to, svěřit se nejbližší kamarádce, která udrží jazyk za zuby je jedna věc, ale vykládat na potkání, jaký je (nebo není) váš muž v posteli, není zrovna fér. Nejhorší pak je, když se vaše postelové historky dostanou veřejně na přetřes na nějaké společné akci.

Chování stíhačky

Tak tohle je opravdu něco, na čem už ztroskotala spousta vztahů. Muži přímo nesnášejí ženy, které s nimi manipulují a neustále je kontrolují. Věty typu „kde jsi byl“, „kam jdeš“, „kdo s vámi byl“, „kdy se přesně vrátíš“ a podobně, působí na muže jako červený hadr na býka. Samozřejmě máte právo na informace, ale s citem. Nikdo nechce mít pocit, že je neustále kontrolován. Už vůbec se nesnažte lézt partnerovi do telefonu nebo mailu, což by mohl být opravdu začátek konce.

Mohlo by se vám líbit

Co muže doopravdy přitahuje na ženách: Kromě fyzické krásy hrají roli i další faktory

Existuje několik faktorů, které hrají roli v přitažlivosti a následném vztahu mezi mužem a ženou. Fyzická atraktivita sice hraje při prvním setkání velkou roli, ale ani s tváří jako anděl nemáte šanci, pokud se nespojí i s ostatními faktory, které jsou při seznamování klíčové. Přečtěte si, jaké to jsou.
svetzeny.cz

Porovnávání se s ostatními

Každý jsme jedinečný a neopakovatelný. Stejně tak jako naše vztahy, přání, touhy a priority. Proto je nesmysl s někým pořád soupeřit a porovnávat se. Muži nesnášejí, když jim ženy neustále předhazují, že je někdo lepší. Navíc ještě s patřičným důrazem na jejich neschopnost. Naopak. Chtějí mít po svém boku partnerku, která umí ocenit to, co mají spolu.
Mimochodem, jsme zase u bodu číslo jedna. Vidět spíše pozitivní věci a nestěžovat si. To je to, co každé ženě přinese plusové body.

Opěvování svého ex

Upřímně, tohle je věc, kterou asi nemá rád nikdo. Vzpomínat na to, co jste zažili se svým bývalým, není zrovna to, co by chtěl vás muž poslouchat. A to ani v případě, že si na něj budete stěžovat. Už vůbec pak nepronášejte věty typu: „Pepa to dělal takhle a bylo to lepší“.

Ujišťování se

Jak často se ptáte svého partnera na to, jestli vám to sluší, zda nejste tlustá, jestli vás má rád a zůstane s vámi až do smrti smrťoucí? Muži tahle ujišťování nemají zrovna v lásce. Vždycky vám řeknou to, co chcete slyšet. Občas je to v pořádku, ale pokud to po nich budete chtít každou chvíli, spolehlivě je to otráví.  

Zdroj článku