Přejít k hlavnímu obsahu

Věci, které v určitém věku přestaneme dělat pro muže: Vyzrálé ženy netolerují žárlivost a nečekají na zprávy

Každá žena pravděpodobně prošla vztahem kdy by pro svého vyvoleného udělala vše. Ženy mají často tendence se chovat tak, aby se svému protějšku co nejvíce líbily. A velmi často také svému drahému ustupují, odpouštějí a různé věci přehlížejí jen proto, že jsou zkrátka zaslepeny láskou. Každá žena ale jednou dojde do určité fáze vyzrálosti, kdy si uvědomí, že některé věci už zkrátka dělat nebude. A které to jsou?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Kdo je Dorota Máchalová a jak se jmenoval drak Z pekla štěstí? Otestujte si svoje znalosti českých pohádek

Vítejte v začarovaném světě českých pohádek, kde se setkáváme s neuvěřitelnými bytostmi, kouzelnými předměty a statečnými hrdiny. Tyto pohádky nejen že zábavnou formou podávají morální ponaučení, ale také nás vtahují do dobrodružství plných napětí a zázraků. Jak dobře znáte české pohádky? To zjistíte díky zábavnému kvízu.
svetzeny.cz

1. Nebudete čekat, až se vám milostivě ozve

V této fázi zaláskování byla asi každá z nás. Někdo se vám líbí, přitahuje vás a máte pocit, že přitahujete i vy jeho. Přirozeně tak čekáte, že projeví zájem o komunikaci s vámi. A tak několikrát denně kontrolujete telefon a čekáte. Čekáte na to, až si na vás váš pan Božský udělá pár vteřin čas, aby vám napsal zprávu. Po nějaké době ale tato fáze přestane bavit každou z nás. Vyzrálá žena, která si stojí sama za sebou, ale čekat nebude. Buďto svému vyvolenému napište sama, a nebo se zkrátka vykašlete na někoho, kdo si nenajde ani chvilku na to, aby se vám ozval. Napsat zprávu totiž opravdu nezabere více než pár sekund. A jestli mu nestojíte ani za těch pár vteřin, není proč s tímto člověkem ztrácet čas.

2. Nestabilitu nechcete

Tvrzení „v chatrči je s milým ráj”, hoďte za hlavu. Rozhodně to nezapadá do života vyzrálé ženy. Od určitého věku žena jednoduše očekává, že je muž zajištěný, úspěšný a svým způsobem majetný. Neznamená to však, že od muže vyžadujete peníze a hodnotné dary. Vyžadujete od něj pouze určité jistoty, které vám zajistí životní stabilitu. Lámat si hlavu nad tím, jestli vás partner může, nebo nemůže pozvat na pěknou večeři, to jste si zažila ve svých nácti. Je přirozené, že v určitém věku již od muže zkrátka očekáváte některé standardy, které by vám měl poskytnout.

Info ikona
hádka
Mohlo by se vám líbit

Muži se svěřili: Těchto 5 věcí na ženách nemohou vystát. Zřejmě je děláte i vy

Během několika minut dokážeme my ženy vyjmenovat hned několik věcí, které nám na opačném pohlaví vadí. Zamyslely jste se ale někdy nad tím, jak to s námi mají muži? Existuje několik věcí, které na nás drtivá většina mužů nesnese. Které to jsou? A neděláte je náhodou také?
svetzeny.cz

3. Přehnanou žárlivost nechte stranou

To platí nejen pro ženy, ale i pro muže. V pokročilejším věku je normální, že má váš partner již zaryté nějaké své zvyklosti, má své záliby a přátelé, se kterými rád tráví čas. Zde není prostor na žárlení. A to ani v případě, že má váš partner třeba bývalou ženu a děti z předchozího manželství. Znakem vyzrálosti je, že se s těmito věcmi jednoduše srovnáte a sžijete. Plnohodnotný a stabilní vztah může vzniknout na základě správné komunikace, vzájemné tolerance a respektu. A do těchto aspektů přirozeně spadá také to, že necháte svého partnera „žít svůj život” bez toho, aniž by každou vteřinu musel nutně trávit s vámi. A stejně by to mělo být i naopak.

Mohlo by se vám líbit

Co nás přitahuje na mužích? Těmto 7 osobnostním rysům neumíme odolat

Muži si často myslí, že my ženy jsme zkrátka komplikované. Mužské a ženské smýšlení je jednoduše rozdílné, a tak je pochopitelné, že si někdy navzájem nerozumíme. Spoustu žen u svých protějšků hledá něco, co si vysnily a mají určité nároky. Existuje ale několik mužských osobnostních rysů, které dostanou téměř každou z nás. Jaké to jsou?
svetzeny.cz

4. Nebudete se snažit se za každou cenu zalíbit

Přehnaně se snažit vypadat co nejvíce tak, abyste se svému partnerovi líbila a abyste splňovala kritéria ideální ženy pro něj? Na to už vyzrálé a stabilní ženy nemají chuť ani kapacitu. Jedním ze znaků vyzrálosti žen i mužů je ten, že jsou jednoduše sami sebou. Pokud podvědomě cítíte od svého vyvoleného nátlak na to, abyste vypadala jinak, nebo se jinak chovala, zkrátka to není ten pravý. Takovéto snahy jste mohla mít ve svých náctiletých letech. Od určitého věku jsou ale tyto snahy „být dostatečně dobrá” spíše unavující. Buďte sama sebou a uvidíte, že ten pravý muž, který vás ocení přesně takovou, jaká jste, se dříve, nebo později objeví.

Zdroj článku