Přejít k hlavnímu obsahu

15 věcí, kterými nás muži dováději k šílenství

Info ikona
muži, šílenství

I když svého partnera nade vše milujete, dokáže vás pěkně naštvat. Většina mužů přitom ani netuší, čím nám tolik lezou na nervy. Bohužel se to ale děje celkem často a tady najdete seznam nejtypičtějších věcí, kterými nám chlapi prostě pijou krev.

1. Ignorují naše telefonáty a SMS, když jsou se svými kamarády

Když jsou s námi, zdá se nám, že mobil nedají z ruky. Berou si ho i na toaletu! Jakmile jim ale voláme ve chvíli, kdy mají schůzku s kamarády, jsou nedostupní.

2. Nechávají záchodové prkénko nahoře

Jen si vzpomeňte, kolikrát jste ho žádala, aby nezapomínal prkénko dávat dolů. Zapomene. Vždycky.

3. Jejich nerozhodnost ohledně restaurací

Že nevíme, na co máme chuť nebo do jaké restaurace jít, je naše privilegium. Tak nám ho prosím neberte a rozhodněte za nás, kam se večer půjdeme najíst.

4. Zajímají se o váš mobil, ale svůj nepůjčí

Je zajímavé, že se na obrazovku mobilu podívají téměř kdykoliv nám zazvoní telefon, ale aby nám řekli, kdo jim pozdě večer píše, to ne. Typické.

5 věcí, které muži nemohou na ženách vystát: Děláte je i vy?

svetzeny.cz

5. Přestávají dělat ty věci, kvůli kterým jsme se do nich zamilovaly

Ženy mají skvělou schopnost zamilovat si druhé lidi kvůli maličkostem. Že nosí květiny, že nám dávají pusu na nos nebo že na nás koukají jako na obrázek. Je logické, že se vztah v průběhu času mění, ale proč musíme přicházet zrovna o ty roztomilé detaily?

6. Jejich chrápání

Čím to je, že chrápou hlavně muži? Pokud znáte nějaký trik, který ženám zajistí tichou a nerušenou noc, napište nám ho na Facebook.

7. Házejí oblečení na zem

Klidně se přiznáme, že nám pár věcí „spadlo“ na podlahu – třeba když jsme zmožené z práce, přijdeme domů a při snaze hodit sako na židli skončí na zemi. Ale muži mají na zemi většinu svého šatníku. Čím to je?

8. Říkají, že něco „brzy“ udělají, ale nikdy to neudělají

Vynášení koše, praní prádla nebo zapojení nové televize – žádná z těchto prací není zábavná, ale udělat se musí. Muži mají skvělou schopnost prokrastinovat a odkládat tyto nutné práce na vedlejší kolej. A tím nás štvou.

9. Nedodělávají věcí

Odcházejí od mytí nádobí ve chvíli, kdy v dřezu zbývají k mytí ty nejpřipálenější hrnce. Už chápete, proč se vaše máma na tátu tak často zlobila?

 

Tohle přijde mužům sexy: 6 věcí, které je přitahují jako magnet

svetzeny.cz

10. Nabízejí se, že s námi půjdou nakupovat, ale pak jsou rozmrzelí

Nákupy jsou pro některé ženy téměř posvátným rituálem. Milujeme to. Za několik kousků nového oblečení utratíme spoustu peněz a hned se cítíme líp. Pokud se naši partneři chtějí tohoto očistného rituálu zúčastnit, musí mít svatou trpělivost, a ne se hned tvářit tak znuděně a utrápeně.

11. Vypravování jim trvá déle

Zatímco my se musíme oholit, vyfoukat vlasy, snažit se o účes, vybrat ten správný outfit, a ještě se namalovat, muži si prostě vezmou oblečení, které ještě není špinavé. I přesto se často stává, že na ně musíme čekat. Čím to je?

12. Omlouvají se neupřímně

Muži si někdy myslí, že nejlepším řešením hádky je se rychle omluvit, a to ještě dřív, než pochopí, v čem vlastně udělali chybu. Jenže taková omluva je neupřímná. A navíc je dost pravděpodobné, že podobnou chybu udělají znovu.

13. Neoplachují umyvadlo

Ať už si holí vousy, nebo si čistí zuby, na umyvadle po jejich návštěvě koupelny vždycky něco zbyde.

14. Chodí domů pozdě a nedají nám to vědět s předstihem

Nejde o to, že bychom potřebovaly vědět, co náš partner dělá každou minutu své existence, ani o to, že bychom mu nedůvěřovaly… Máme prostě o svého muže strach a z bezpečnostních důvodů jsme klidnější, když víme, kde se v kolik hodin pohybuje. Možná mateřský komplex?

15. Ptají se „Stalo se něco?“

Jednoduchá pomůcka: Když už nastane situace, ve které se nás partner musí takhle ptát, tak je odpověď jasná. Ano, stalo.

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Poradna: Chtěla jsem znát minulost přítele, ale tvrdě jsem narazila (Petra 45)

svetzeny.cz