Přejít k hlavnímu obsahu

Nevíte, jestli po vás váš vyvolený touží. Sledujte znaky, které jej prozradí lépe než slova

Někdo se vám líbí, ale netušíte, jestli je tomu i naopak. Záleží tomu druhému na vás stejně, jako vám na něm? Touží po vás? To člověk ne vždycky pozná. Možná máte pocit, že stojíte na rozcestí a nevíte, čemu věřit, protože pochybujete. Líbíte se mu? Chce s vámi budovat vztah, povídat si a trávit volný čas? Není vždycky jednoznačné to poznat, ale existuje pár znaků, které (nejen) muže prozradí. A to je vaše chvíle! Jak poznat, že po vás partner touží?

Najít svou spřízněnou duši a spojit se s ní, strávit spolu celý život je to, o čem mnozí sní, bez ohledu na věk. Milostné příběhy, ale nemají vždycky šťastné konce a vztahy nejdou vždy podle plánu,” píše ve svém článku pro psychologytoday.com doktorka Karyn Hall, autorka knihy The Emotionally Sensitive Person. Přirozená potřeba najít si k sobě protějšek, který vás bude milovat a budete s ním do konce života, je logická. Jak tedy poznat, že po vás právě pan Úžasný také touží?

Pamatuje si drobné detaily

Sešli jste se jen párkrát, mluvili spolu a cítíte se s ním uvolněně. A to je velmi dobře! V takových situacích totiž na sebe můžete prozradit mnoho detailů. Prohodíte například, že vaše oblíbené květiny jsou kopretiny, nejíte žampiony nebo máte alergii na ořechy. A tohle všechno si bude pamatovat, pokud vás poslouchá. Snaží se totiž přijít na to, jak se s vámi spojit a posunout váš vztah dál, dát všemu hlubší smysl.

Mohlo by se vám líbit

Co muže doopravdy přitahuje na ženách: Kromě fyzické krásy hrají roli i další faktory

Existuje několik faktorů, které hrají roli v přitažlivosti a následném vztahu mezi mužem a ženou. Fyzická atraktivita sice hraje při prvním setkání velkou roli, ale ani s tváří jako anděl nemáte šanci, pokud se nespojí i s ostatními faktory, které jsou při seznamování klíčové. Přečtěte si, jaké to jsou.
svetzeny.cz

Chce s vámi trávit čas

A ten čas velmi rád plánuje. Nenechává vše jen na vás, ale bude navrhovat aktivně program, pozve vás na večeři, výlet, do kina, zkrátka je mužem činu. Chce s vámi být, dozvídat se nové věci o vás a postupně prohlubovat vzájemné sympatie a přetavit je v lásku.

Kouká se vám často přímo do očí

Oči umí říct hodně a říká se, že když se vám při konverzaci lidé nedívají do očí, nejsou upřímní nebo vám něco tají. Když se ten druhý snaží projevit zájem o vaši osobu, pak se očního kontaktu nezalekne, dívá se vám zpříma do očí, sleduje vás. Tím, že udržuje oční kontakt, vám dává najevo, že se mu líbíte a má o vás zájem. 

Mohlo by se vám líbit

Znáte sedm vět, které muži nechtějí od ženy nikdy slyšet? Neporovnávejte, nevyzvídejte, nebuďte urputné

V našich vztazích, a to jak v idylických, začínajících, tak dlouhodobých anebo těch, co už jedou jen na setrvačník, existují věty, které mohou způsobit malé zemětřesení. Některé výroky v našich mužských protějšcích vyvolají nervozitu, podrážděnost nebo dokonce i úzkost. Jako mávnutím kouzelného proutku. Existují věty, které byste raději neměla nikdy říkat – ať už pro záchranu klidu doma, nebo jen pro trochu více harmonie ve vztahu.
svetzeny.cz

Sdílí s vámi osobní věci

Mluví s vámi o svých přátelích a rodině? Popisuje vám, jak jeho sestřenice spadla v deseti letech do jezera nebo jak se s bratrancem prali o ty nejlepší povidlové buchty na světě, které upekla babička? Tím, že s vámi sdílí své vzpomínky a bere vás s sebou, alespoň přeneseně, za svými přáteli a rodinou, značí, že to s vámi myslí vážně. Někde jen o flirt anebo hru, ale jde do hloubky a ukazuje vám věci, na kterých mu záleží. Chce, abyste byla součástí jeho rodiny a života.

Víte, co právě dělá

Občas jsou muži jedna velká záhada. Neozvou se klidně i několik dní, protože to nepovažují za nutné a vlastně ani nevíte, co dělají. Když po vás však touží, tak to je zcela naopak. Budete vědět snad o každém jeho kroku. Popíše vám, jak ho to nebaví v práci, že už se těší domů, na společnou schůzku nebo na víkend, který si naplánoval s kamarády. Bude vás zasvěcovat do svých plánů a po čase se můžete stát jejich součástí.

Mohlo by se vám líbit

Studie: Americký psycholog prozradil, proč mají ženy a muži nejšťastnější životní fázi od 55 let

Americký psycholog byl součástí života žen ve svém výzkumu více než 20 let a zpozoroval velice zajímavé výsledky. Hlavním faktorem v našich životech je samozřejmě stres. Co se s ním děje v průběhu let? Budete se divit, ale čím jsme starší, tím lépe se máme.
svetzeny.cz

Je tu, když potřebujete pomoc

Každý občas potřebuje pomoc - odvézt k lékaři, přivrtat poličku nebo jen vynést tašky s těžkým nákupem. A to vše pro vás ten, který po vás touží, bez řečí dělá. Umí se postarat a dává vám tak najevo, že se na něj můžete spolehnout. Že je tady pro vás. Nakoupí a přinese polévku nebo citrony a zázvor, když vás skolí chřipka. Má zájem, chce o vás pečovat, a tím pádem mu na vás hodně záleží.

Tak co, pomohlo to? Jste si už více jistá, že pan Úžasný je skutečně i pan Pozorný a Lapený? Signály už znáte, tak jen mějte oči otevřené.

Máte pocit, že vám partner neříká pravdu? Přečtěte si, jaké lži umí zničit vztahy a zjistěte, zda je na vás partner používá.

Jak poznat, že po vás partner touží?
Zdroj článku