Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle přijde ženám na mužích přitažlivé: Šest typů mužů, kteří je přitahují jako magnet

Někteří muži se nijak nemusí snažit, přesto k sobě přitahují ženy doslova jako magnet. Jsou charismatičtí, umí naslouchat a rozumí jejich snům a přáním. Nebo je kouzlo někde jinde? Vysvětlení je prosté. Příroda zařídila, že pro ženy jsou určité osobnostní rysy u mužů atraktivní. Pánové, kteří jimi disponují, bývají velmi žádaní.

Nikdo není dokonalý. Každému se líbí něco jiného. Pokud jde o muže, obecně se líbí ženám některé z níže uvedených typů. A nejde jen o krásu nebo vyrýsované těloJde o charisma a to, jak s ženami jedná. Zde jsou typy mužů, kterým ženy obvykle neodolají!

1. Pan Romantik

Skládá vám komplimenty, neustále opěvuje vaší krásu, milou povahu, krásné tělo, vlasy, oči cokoliv dalšího. Neváhá připravit romantickou večeři, wellness víkend nebo vám jen po dlouhém dni udělá masáž nohou a v neděli snídani do postele. Žena se s ním cítí jako královna, protože je přesně tím romantickým slaďoušem, který je popisován ve všech romantických knihách.

2. Pan Inteligentní

Je přesně tím, který umí intelektuálně stimulovat konverzaci, podněcuje ji a naslouchá všemu, co nejen vy, ale i okolí řekne. Umí se bavit prakticky s každým, má inteligentní smysl pro humor, ví, kdy jaký vtip použít. Je přesně tím, který umí mluvit i o politice nenásilně. Nikomu nevnucuje svůj názor, ale umí si ho velmi dobře obhájit. S ním se nikdy nebudete nudit a nehrozí trapné chvíle ticha.

7 typů mužů, kteří vás dostanou na úplné dno

Ve fázi největší zamilovanosti se zmítáme na obláčku lásky a jemné náznaky nevhodného chování u partnera přehlížíme. Po sundání ‚‚růžových brýlí” se nestačíme divit. Jak moc s vámi zamává chronický záletník, egoista nebo miláček všech? Podívejte se níže a zkuste se takovým typům mužů vyhnout obloukem.
svetzeny.cz

3. Pan Sebevědomý

Je si velmi jistý sám sebou, ví moc dobře, jak vypadá a umí toho využívat. Na veřejnosti je asertivní, vyjadřuje sebevědomí v každém kroku a pohybu. Umí se kontrolovat a nemá pocit, že jsou druzí lepší než on. Ve vztahu nežárlí, protože proč by měl? Necítí se totiž ohrožený druhými muži, ví přesně, že ho nemůžete vyměnit za nikoho lepšího. Nikdo takový podle něj neexistuje.

4. Pan Spontánní

Nečeká na to, až vytáhnete diář a začnete pečlivě plánovat. Má po ruce vždy jeden nebo dva nápady, které hned uskuteční. Ještě během oběda nevíte, že se večer sbalíte a jedete na víkend pryč, překvapí vás telefonem, že za deset minut vyrážíte do divadla a podobně. Je mistr spontánnosti a je jedno, jestli to budou velké nebo malé věci. Těšíte se na to, co dalšího vymyslí.

 

4 typy mužů, kteří si vždy najdou milenku: Jak je spolehlivě poznáte?

Víte, jaké jsou čtyři typy mužů, u kterých je velká pravděpodobnost, že si najdou milenku? Myslíte si, že je dovedete rozpoznat? Někdy to není úplně snadné. Přečtěte si jejich charakteristiku a radši se jim vyhněte. Tito muži neumí být věrní.
svetzeny.cz

5. Pan Umělec

Žije jen pro daný okamžik, je tak trochu bohém, velmi kreativní. Může malovat, hrát ve filmu, zpívat, skládat písně. Na profi nebo amatérské úrovni. Je prostě umělec každým coulem a zažíváte s ním naprosto netradiční věci, které umí nadchnout nebo pobavit. Kdo by nemiloval muže, který hraje na kytaru nebo vyjádří své pocity básní?

6. Pan Rebel

Nebo také známý jako bad boy, který je prototypem kluka, kterého vám rodiče zakazovali. Jezdí na motorce, má řadu tetování, neláme si hlavu s tím, co se může a co ne. Dělá si to, co sám chce. Dělá zakázané věci a i tím je velmi přitažlivý. Která žena by odolala takovému muži? V každé z nás je určitá část, která touží po nespoutaném dobrodružství a také chce tohoto zlého hocha napravit. A tak pro to udělá prakticky cokoliv, co ji napadne.

Zdroj článku