Přejít k hlavnímu obsahu

4 typy mužů, kteří si vždy najdou milenku: Jak je spolehlivě poznáte?

Info ikona
muž milenka

Víte, jaké jsou čtyři typy mužů, u kterých je velká pravděpodobnost, že si najdou milenku? Myslíte si, že je dovedete rozpoznat? Někdy to není úplně snadné. Přečtěte si jejich charakteristiku a radši se jim vyhněte. Tito muži neumí být věrní.

Tajnůstkář

Tento typ muže se vyznačuje tím, že si vás nikdy nepustí blíž k tělu. Když se ho zeptáte na něco velmi osobního, nechce s vámi o tom mluvit, ani když už jste ve vztahu delší dobu. Vždy se vykroutí z toho, aby vás představil rodině a přátelům, často si nachází naprosto absurdní výmluvy. Stejně tak s bydlením, pro tohoto muže je noční můrou, že byste spolu vy dva měli bydlet. Nechce se totiž vázat a velmi pravděpodobně to hraje na více stran. Pokud by k vám byl upřímný, snadno byste se mohla dozvědět věci, které před vámi skrývá. Velmi dobře umí zakrýt stopy po nevěře a neváhá celou situaci otočit proti vám a udělat z vás nesnesitelnou žárlivku. S takovým mužem akorát ztrácíte čas.

Nejlepší lháři dle znamení zvěrokruhu: Těchto 5 znamení svými řečmi obalamutí každého, dejte si na ně pozor!

Víte, která znamení zvěrokruhu jsou ti nejlepší lháři ze všech? Překvapí vás, kdo všechno je na seznamu lhářů a jaké úmysly jednotlivá znamení zvěrokruhu vedou ke lhaní. Kdo z nich používá milosrdné lži, kdo manipuluje s druhými a jaké znamení se lhaním jen brání?
svetzeny.cz

Playboy

Možná jste se do tohoto typu muže zamilovala velmi snadno, bývají okouzlující, umějí se k ženám chovat a zpravidla mívají zástupy nápadnic. Rádi ženy střídají a každou chvilku mají novou partnerku. Závazky nejsou nic pro ně, tento typ mužů se sice většinou jednou také usadí, ale obvykle si nemůže pomoct a ve svém chování pokračuje dál. Řada žen věří, že ony jsou ty pravé a vyvolené, které tento typ mužů změní a zažijí spolu lásku jako z pohádky. Neříkáme, že se to nemůže stát, ale většinou tomu tak bohužel není. Playboy totiž žije z pozornosti, které se mu dostává od jiných žen. Nedokáže s nimi přestat flirtovat a snadno se nechá sbalit. Je si moc dobře vědom toho, že je pohledný, charismatický a výřečný, tyto vlastnosti využívá k balení žen. Tento typ mužů je schopen oddělovat sex a lásku, mnohdy se stává, že se usadí a založí rodinu, ale v podvádění pokračuje vesele dál. Obvykle si hledá mladší milenky a utrácí za ně hodně peněz, aby je ohromil a získal si jejich obdiv a náklonnost.

Info ikona
Playboy

Sukničkář

Sukničkář je typ muže, kterému jedna žena nikdy stačit nebude. Jeho vysoký sexuální apetit ho vede k neustálému podvádění. Je to typ muže, který využije každou příležitost a téměř nikdy neodmítne nabídku k sexu. Mívá vysoké množství sexuálních partnerek a nedokáže s tímto chováním přestat. Šance, že bude věrný jedné ženě, je naprosto mizivá. „Náprava“ těchto mužů prakticky není možná, klidně vám slíbí, že už to nikdy neudělají, poté, co si vyslechli vaše ultimátum, ale můžete si být jisti, že se nevěra bude opakovat, jenom si dají větší pozor, abyste je při tom nechytli. Jak tento typ muže poznáte? Úzkostlivě si chrání svůj telefon, protože ví, že je to hotová studnice důkazů. Starají se o sebe až příliš, chtějí být atraktivní pro své okolí. Neustále si s někým píšou, vždy vám budou lhát o tom, co je předmětem konverzace. Pokud odmítnete sex s nimi, chovají se velmi nevrle.

Info ikona
Sukničkář

Mladší vs. starší muži: Jací jsou lepší a co od nich můžete čekat?

Co platí pro mladé koloušky, zpravidla už se netýká zkušených postelových matadorů. Co můžete čekat od dvacetiletých a co od padesátiletých mužů?
svetzeny.cz

Uctívač bývalé přítelkyně

Tento typ muže vás nebude podvádět s celou řadou žen, on už svou bohyni našel. Bohužel to nejste vy, ale jeho bývalá přítelkyně, do které je stále zamilovaný, stačí, že pískne, a on už za ní letí, přičemž je připravený splnit jí, co jí na očích vidí. V případě, že by ho chtěla zpátky nebo s ním chtěla spát, určitě neodmítne. A to i v případě, že jste spolu ve vážném vztahu. Častěji se toto děje u mužů než u žen, protože mají tendenci navazovat vztahy, i když se ještě stále nezacelily rány z minulého rozchodu.

Proč se stále zamilováváme do stejných typů lidí, kteří nás nakonec zklamou? Máme odpověď pro každé znamení zvěrokruhu

Uvízli jste v začarovaném kruhu, kdy vám připadá, že se stále zamilováváte do stejného typu partnerů, kteří vás všichni do jednoho zatím zklamali? Máme astrologické vysvětlení toho, proč tomu tak je. Týká se to všech znamení zvěrokruhu, zjistěte, v čem je „zakopaný pes“.
svetzeny.cz