Přejít k hlavnímu obsahu

Mladší vs. starší muži: Jací jsou lepší a co od nich můžete čekat?

Info ikona
Cloony, Tatum

Co platí pro mladé koloušky, zpravidla už se netýká zkušených postelových matadorů. Co můžete čekat od dvacetiletých a co od padesátiletých mužů?

Králíček na baterky

Mladší ročníky mívají energie na rozdávání. Bohužel ji díky své nezralosti ještě neumějí tak úplně využít. Kolem dvaceti, ještě i třiceti let se chtějí muži milovat často, mnozí klidně každý den a opakovaná soulož nebývá žádný problém.

Mladé, pevné a mnohdy krásně vyrýsované tělo navíc nabízí moc pěkné pokoukání!

Horoskop: To, že protiklady se přitahují, platí i pro znamení zvěrokruhu. Kdo je do vás blázen, i když ho občas štvete?

svetzeny.cz

Čím vás obohatí:

Omládnete a budete se cítit žádoucí, svůdná a úžasná. Sex s mladším milencem vám prostě pozitivně ovlivní sebevědomí, což se pak projeví samozřejmě rovněž v jiných oblastech vašeho života. Zajíček ve vás uvidí bohyni, která mu umí udělat pomyšlení, jehož by se od své vrstevnice nedočkal ani omylem. Můžete čekat, že ocení vaše zkušenosti i životní nadhled. Vás čeká jízda, v níž váš drahý nikdy (nebo opravdu výjimečně) nebude mít absolutně žádný problém doběhnout do cílové rovinky. 

Počítejte s minusy:

Spousta mladších mužů bere ženu především jako prostředek k uspokojení svých potřeb. Lépe řečeno jsou to tak trochu sobečkové, kteří myslí spíše na sebe a nedochází jim, že existuje něco jako ženský orgasmus. Navíc jim chybějí zkušenosti, trpělivost a rafinovanost, s níž by vám pomohli užít si sex na maximum. Berte také v úvahu, že společnost se na pár, v němž je partnerka starší, dívá obvykle trochu skrz prsty. Možná vám bude vadit, když si vás budou lidé plést s jeho maminkou. A další věc! Nic netrvá věčně. Po čase se s největší pravděpodobností váš miláček začne poohlížet po nějaké mladší partnerce, obzvlášť zatouží-li zaperlit nabytými zkušenostmi nebo založit rodinu. Budete schopna to ustát?

Info ikona
Tatum

Zkušenosti a sexy mozek:

U mnoha mužů platí, že zrají jako víno. Starší muži vnímají sex přece jen jinak než dříve. V první řadě ho nepotřebují provozovat několikrát denně, dost možná ani několikrát týdně. Vědí o něm také prakticky všechno a jen tak je něco nepřekvapí. Dávno už jim došlo, že trpělivost přináší růže a pozornost, kterou ženě věnují před samotným milováním, v žádném případě neznamená ztrátu času.

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz

Čím vás obohatí:

Ve svém věku obvykle nemají potřebu se předvádět. Nikam nespěchají a snaží se  intimní chvíle opravdu vychutnat. Navíc už mají něco za sebou a znají nejrůznější rafinované techniky, takže lze říci, že kvantitu do jisté míry nahrazuje kvalita. Buďte si jistá, že starší milenec se vám bude v posteli věnovat a vynasnaží se o vaše uspokojení, což se mu pravděpodobně i povede, protože už prostě „ví, kam sáhnout“. Má také srovnané životní hodnoty, kterých se drží. Nemalujte si proto, že ho předěláte. Když ale přistoupíte na jeho životní styl a zásady, udělá pro vás všechno, čeho je v rámci možností schopen. Na rozdíl od zajíčka se dá obvykle se starším milencem bavit i mimo postel, což dává vašemu vztahu další rozměr.  

Počítejte s minusy:

Patříte-li mezi sexuální dračice a toužíte nepřetržitě po milostném dovádění, dost možná u starších ročníků narazíte. Sex už prostě starší muži nepotřebují tak často a vaše schůzky kolikrát skončí u kafe a polibků. Milostné plány mohou zhatit i případné potíže s erekcí, jež se mohou začít hlásit klidně už po čtyřicítce. Navíc trvá delší dobu, než muž dosáhne orgasmu, což ale nemusí být na druhou stranu někdy vůbec na škodu.

Info ikona
George Cloony

Článek byl publikovaný v časopise Svět ženy 1/2016.