Přejít k hlavnímu obsahu

Proč české ženy nemají sex?

Info ikona
Proč české ženy nemají sex

Téma, o kterém se nemluví, přesto se není za co stydět. V životě procházíme mnoha obdobími a některé jsou zkrátka spojeny s absencí sexu. Nic netrvá věčně, ale pár strašáků, proč nemáme sex je k zamyšlení. Vyvarujte se těmto myšlenkám a partner na hrátky a zábavu se ve vašem životě objeví co by dup.

Není s kým

Když není po kom toužit, netoužíme. Singl ženy nemají s kým spát, pokud nechtějí přivřít oči nad nevhodnými muži (mileniály, před kterými musejí skrývat vrásky a celulitidu a pocit, že jsou jejich matkami, nebo před zadanými muži). Jenže proč přivírat oči při jednom z nejkrásnějších fyzických požitků z jiného důvodu, než je touha a vášeň? A jestliže jste nedobrovolně sama a nemáte týdny, měsíce nebo i roky sex, pak vám nejdřív chybí strašně moc a potom už vůbec ne. Výzvou pak bývá zase vyhoupnout se do sedla a pustit tygra z klece.

Romantika – to je to, oč tu běží

svetzeny.cz

Není čas na sex

Nejít si čas mezi dětskou přesnídávkou, vyzvedáváním ze školky a sladit se ještě s partnerem, to je někdy až nadlidský výkon, takže je jasné, co vítězí. A ne, není to jako na vysoké, kde když byla na výběr mezi sexem a spánkem, zvítězil jednoznačně sex.

Ztratila se touha ve vašem vztahu? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno

svetzeny.cz

Chybí chuť k sexu

Když nemáte orgazmus, nechybí vám. Když si neoblíbíte sex, také vám nechybí. Když je všechno pořád na dosah ruky a můžete to mít kdykoliv, když vše v dnešní době musí být proklatě sexy, pak proklatě sexy není nic. Víte, co je skutečně sexy? Souznění. Láska. Klid, ne ve smyslu nudy, ale ten hřejivý pocit v břiše, když jste s někým, kdo ho ve vás způsobí. Protože touha ženy se nerodí v jejím klíně, ale nad ním. V břiše, kde sídlí dobré pocity, a pak ještě trochu dál nahoru. Opravdová touha ženy se totiž rodí v srdci, kde sídlí její láska. 

Jiří Dvořák jako James Bond? V kalendáři Proměny

svetzeny.cz