Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Osud mají děti vepsaný ve jméně. Máte doma malého dobrodruha, intelektuála či umělce?

Info ikona
Numerologie jmen

Jaký osud jste vybrali vašemu dítěti? Dle numerologie jej mají děti vepsaný ve jméně. Naučte se, jak vypočítat osudové číslo jména dítěte. Zjistíte tak, zda máte doma kariéristu, intelektuála či umělce.

Jak vypočítat osudové číslo jména dítěte?

Abyste získali osudové číslo jména dítěte, je třeba vždy provádět součet jména i příjmení. K výpočtu slouží tento seznam, kde jsou k jednotlivým písmenům přiřazena čísla od jedné do devíti:

 

1– A, J, S

2– B, K, T

3– C, L, U

4– D, M, V

5– E, N, W

6– F, O, X

7– G, P, Y

8– H, Q, Z

9– I, R

Pokud jsou ve jménu háčky a čárky, tak to nehraje roli, najděte si písmeno bez diakritiky (například písmeno Ž odpovídá Z). Proveďte součet všech písmen (za které dosadíte číslice ze seznamu), dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad výpočtu numerologického součtu jména:

Dejme tomu, že se vaše dítě jmenuje Hana Žáková.

Součet bude vypadat takto:

H + A + N + A + Ž + Á +K + O +V +Á+

8 + 1 + 5 + 1 + 8 + 1 + 2 + 6 + 4 + 1 = 37

3 + 7 = 10

1 + 0 = 1 (výsledné číslo)

 

Únorové novoluní 2022: Dostanete jedinečnou šanci osvobodit se

svetzeny.cz

Číslo 1 – Charismatický lídr

Pokud součet jména a příjmení vašeho dítěte dává číslo 1, znamená to, že je velké šance, že jednou bude charismatickým lídrem. Pro děti s číslem 1 je typické, že bývají samostatné a nezávislé. Budou mít přirozenou autoritu a ostatní k nim budou vzhlížet a snažit se je následovat. Nejlépe se uplatní jako manažeři či ve vedoucí pozici.

Číslo 2 – Diplomat

Děti s číslem 2 jsou mírumilovné, rády si hrají s ostatními a snadno navazují nové kontakty. Jsou kreativní a často mívají umělecký talent. Jsou to rození diplomaté, kteří umí urovnávat spory druhých. Mají také silné kouzlo osobnosti, už jako malé děti si každého omotají kolem prstu.

Číslo 3 – Kariérista

Z dětí s číslem 3 jednou pravděpodobně vyrostou kariéristé. Jsou totiž neskutečně ambiciózní a míří vysoko. Nebojí se dávat si velké cíle a touží po prestižním povolání. Nikdy se nevzdávají svých snů, mnohdy na nich začínají pracovat už velmi brzy. Jsou to rození optimisté, které jen tak něco nerozhází. V kolektivu bývají populární už od útlého věku.

Číslo 4 – Pracant

Děti s číslem 4 bývají už od malička neposedné a akční, to jim vydrží až do dospělosti. Jsou to největší dříči ze všech čísel. Zároveň jsou také velmi pečliví a mají analytické myšlení a organizační schopnosti. Vše chtějí mít dokonale připravené a naplánované. Mívají spoustu přátel díky veselé povaze.

Číslo 5 – Dobrodruh

Děti s číslem 5 vepsaným ve jméně mají už od malička hodně energie a pořád chtějí zkoušet nové věci. To jim vydrží až do dospělosti. Rádi experimentují a poznávají odlehlé kouty světa. Cestování je jejich vášeň. Jejich velkou předností je to, že mívají talent na více věcí. Mohou si tak vybírat hned z několika kariérních směrů.

Horoskop: Nejlepší jaro 2022 čeká na Ryby, ale i Vodnáře

svetzeny.cz

Číslo 6 – Pečovatel

Osud čísla 6 je spjatý s péčí o druhé. Už od malička se tyto děti zastávají slabších, pomáhají druhým a starají se o ně. V dospělosti se často uplatní jako terapeuti či zdravotníci. Umí druhým dobře poradit a vést je. Mají vytříbený módní vkus a potrpí si na kvalitní věci.

Číslo 7 – Intelektuál

Děti s osudovým číslem jména 7 bývají velmi inteligentní. Vše si už od malička důkladně promýšlejí. Už od útlého věku jsou schopni vést filozofické debaty a mívají hodně otázek. Mají šanci stát se v budoucnu vlivnými osobnostmi. Řada z nich se rozhodne pro dráhu vědce, inovátora, politika, umělce či spisovatele.

Číslo 8 – Zrozen pro úspěch

Číslo 8 má velmi pozitivní význam, souvisí s mocí a úspěchem. Lidem s číslem 8 vepsaným ve jméně se už od malička daří vše, na co sáhnou. Jsou předurčeni k tomu, aby to dotáhli daleko. Bývají to úspěšní podnikatelé, pracovníci v médiích a marketingu, politici a obchodníci.

Číslo 9 – Umělec

Číslo 9 má největší umělecký talent ze všech, což se může projevit už v útlém věku. Tyto děti mívají pohybové, taneční a herecké vlohy. Řada z nich v dospělosti zamíří do zábavního průmyslu. Pro číslo 9 je také typická průbojnost a soutěživost. Svou pílí a umem inspirují druhé. Mívají extrovertní povahu a dělá jim dobře pozornost druhých.

Zdroj: Babycenter.co.uk

Numerologie: Magický dar se odvíjí od data narození. Číslo 5 komunikuje s duchy, číslo 9 je šaman

svetzeny.cz