Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší jaro 2022 čeká na Ryby, ale i Vodnáře

Info ikona
Horoskop

Už nás to brzy čeká! Představte si to: Začínají rašit první sněženky, pár slunečních paprsků zahřívá naše tváře a ptáčci cvrlikají. Ano, už brzy se dočkáme vytouženého jara. Zjistěte zde, kdo si ho může užít naplno: Tato znamení zvěrokruhu zažijí nejlepší jaro!

Jaro je také v literatuře často spojováno se vzkříšením nebo novým začátkem po chladném, neplodném období. Ale znovu kvete nejen příroda, ale i jedno či druhé znamení zvěrokruhu. Nejlepší jaro zažijí tato znamení zvěrokruhu: 

1. Vodnář

Stejně jako jezera a rybníky pomalu rozmrzají, proud Vodnářů se opět rozjíždí. Zejména chladné, šedé zimní dny staví produktivitu a neustálý další vývoj do jakési hibernace. Už ne! S rostoucími teplotami se věci opět rozjíždí a Vodnář je zpět ve svém živlu. 

2. Blíženci

Blížencům se na jaře také opět zadaří! Zatímco mnoho lidí se v zimě zabarikádovalo do vlněných ponožek a dek na pohovce, města a kavárny se s rostoucími teplotami opět pomalu plní životem. To potěší komunikativní a kosmopolitní Blížence, kterým na jaře obohatí život nejedna nová známost. 

3. Ryby

Pro citlivé Ryby je zima obvykle velmi zvláštní výzvou: šedivé chladné dny je svádějí k ještě většímu přemýšlení než obvykle a k zamyšlení se nad sebou a svým životem. Depresivní nálada je proto předem naprogramována. Ale díky bohu se s jarem obrací karta a přírodumilovné Ryby dostávají příležitost nechat své myšlenky volně plynout v rozkvetlé přírodě. To zaručeně vyvolá pozitivní emoce a velkou fantazii, jak je pro znamení zvěrokruhu typické.