Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Magický dar se odvíjí od data narození. Číslo 5 komunikuje s duchy, číslo 9 je šaman

Info ikona
Numerologie

Jaký magický dar vám byl dán do vínku? Odpověď vám poskytne numerologie, stačí si vypočítat své životní číslo. Zjistěte, zda ve vás dříme neskutečná vnitřní síla, umíte komunikovat s duchy či máte věštecké sny.

Vypočítejte si, jaký magický dar vám dle numerologie náleží

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Nejinak je to v případě, že chcete zjistit, jaký magický dar vám náleží. Vypočítat životní číslo je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Horoskop: Vztahová zkouška čeká tento týden na Raka, ale i Blížence

svetzeny.cz

Číslo 1 – Čaroděj

Číslo jedna v numerologii symbolizuje zrození a počátek. Je to fascinující číslo, kterému numerologie přikládá velký význam. Souvisí také s dominancí, mistrným umem a vynikajícími výsledky. Řada lidí s životním číslem 1 jsou čarodějové a bílé čarodějky. Jsou to silné a mocné osobnosti. Svou moc mohou využívat k dobrým účelům, měli by se vyhnout manipulaci. Jsou nezávislí, kreativní a ambiciózní. Lidé k nim vzhlížejí.

Číslo 2 – Empat

Do vínku vám byl dán dar rozpoznávat a cítit energie kolem sebe. Cítíte energii lidí i míst. Už se vám stalo, že jste vstoupili do prostoru, kde jste se cítili bez vysvětlení stísněně a zle. Také umíte dobře „rozklíčovat“ povahu druhých, i když je tak dobře neznáte. Jste mírumilovný pohodový člověk. Ostatním sloužíte jako „vrba“.

Číslo 3 – Trojitý Měsíc

Vaši kouzelnou moc symbolizuje Trojitý Měsíc. Tento symbol zobrazuje tři lunární fáze. Pro čarodějnice to byl symbol „tří bohyň“. Ukrývá se ve vás tvořivá i destrukční síla. Měli byste si dávat pozor na to, co si přejete, síla vaší myšlenky je velká. Velmi rychle dokážete své vize přetavit v realitu. Máte skvělé komunikační dovedností.

Číslo 4 – Vládce živlů

Číslo 4 symbolizuje čtyři elementy – zemi, vzduch, oheň a vítr. Z těchto živlů si berete nezměrnou energii. Málokdo je tak čilý a pracovitý jako vy. Magické síly elementů vás chrání před negativní energií, nedostane se k vám. Jste velmi pořádkumilní, ambiciózní, praktičtí, uvědomělí a moudří.

Číslo 5 – Médium komunikující s duchy

Jste od přírody vnímavější k paranormálním jevům. V minulosti už se vám zjevil duch. Možná se vám to děje častěji, tj. jste médiem komunikujícím s duchy. Číslo 5 reprezentuje pátý element – svět duchovna. Jste velmi vnímavý člověk.

Číslo 6 – Učedník Slunce

Číslo 6 v numerologii symbolizuje Slunce a světlo. Máte v sobě silnou energii, kterou vyzařujete do okolí. Někteří lidé s životním číslem 6 mohou být obdařeni léčitelskými schopnostmi. Dobře se uplatní ve zdravotnictví či farmacii. Jiní zase mohou být pro druhé vzorem, rádcem a tím, kdo je povede. S velkou vnitřní silou se však pojí i velká zodpovědnost. Lidé na vás spoléhají, nezklamte je.

Horoskop: Dokonalý únor 2022 čeká na 3 znamení zvěrokruhu! Berani uspějí v práci, Ryci v lásce

svetzeny.cz

Číslo 7 – Učedník Měsíce

Číslo 7 v numerologii symbolizuje Měsíc a jeho kouzelnou moc. Měsíc také souvisí s intuicí. Dejte na svůj vnitřní hlas, poradí vám dobře. Máte skvělé instinkty a víte, jak se správně zachovat v krizových situacích. Je možné, že se vám zdají sny, které mají symbolický význam, který když „rozlousknete“, tak zjistíte, že jsou předzvěstí budoucích událostí.

Číslo 8 – Nejmocnější čarodějnice

Pokud je vaším životním číslem osmička, patříte mezi nejmocnější čarodějnice a nejsilnější mágy. Ve vašem nitru dříme neskutečná moc. Máte obrovské charisma a někdy se může zdát, že „kouzlem“ získáváte lidi na svou stranu. Podle numerologie jste sebevědomí a máte talent řídit vše okolo vás. Nikdy svou moc však nezneužíváte, máte silné morální zásady.

Číslo 9 – Šaman

Devítka je významným duchovním číslem. Činí vás unikátním, na věci nahlížíte jinak než zbytek populace a jste velmi kreativní. Váš kouzelný dar spočívá v uměleckém talentu, máte však i léčitelské schopnosti. Uplatníte se v moha odvětvích, od zdravotnictví, přes markteting a média až po zábavní průmysl. Vaší velkou předností je, že problémy umíte řešit v klidu. V kolektivu býváte oblíbení a často si k vám lidé chodí pro radu. Máte dar empatie a také cítíte přítomnost přírodních duchů.

Zdroj: Spirithandbook

Lunární uzly v Býku a Štíru: Největší astrologická událost roku, která změní osud nás všech. Lvy čeká velká oběť, Vodnáři zbohatnou

svetzeny.cz