Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Magický dar se odvíjí od data narození. Číslo 5 komunikuje s duchy, číslo 9 je šaman

Jaký magický dar vám byl dán do vínku? Odpověď vám poskytne numerologie, stačí si vypočítat své životní číslo. Zjistěte, zda ve vás dříme neskutečná vnitřní síla, umíte komunikovat s duchy či máte věštecké sny.

Vypočítejte si, jaký magický dar vám dle numerologie náleží

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Nejinak je to v případě, že chcete zjistit, jaký magický dar vám náleží. Vypočítat životní číslo je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Vztahová zkouška čeká tento týden na Raka, ale i Blížence

Během týdne od 24. ledna do 31. ledna hvězdy vnesou do milostných životů těchto dvou znamení zvěrokruhu spoustu zmatků. Je ovlivněno ta vaše?
svetzeny.cz

Číslo 1 – Čaroděj

Číslo jedna v numerologii symbolizuje zrození a počátek. Je to fascinující číslo, kterému numerologie přikládá velký význam. Souvisí také s dominancí, mistrným umem a vynikajícími výsledky. Řada lidí s životním číslem 1 jsou čarodějové a bílé čarodějky. Jsou to silné a mocné osobnosti. Svou moc mohou využívat k dobrým účelům, měli by se vyhnout manipulaci. Jsou nezávislí, kreativní a ambiciózní. Lidé k nim vzhlížejí.

Číslo 2 – Empat

Do vínku vám byl dán dar rozpoznávat a cítit energie kolem sebe. Cítíte energii lidí i míst. Už se vám stalo, že jste vstoupili do prostoru, kde jste se cítili bez vysvětlení stísněně a zle. Také umíte dobře „rozklíčovat“ povahu druhých, i když je tak dobře neznáte. Jste mírumilovný pohodový člověk. Ostatním sloužíte jako „vrba“.

Číslo 3 – Trojitý Měsíc

Vaši kouzelnou moc symbolizuje Trojitý Měsíc. Tento symbol zobrazuje tři lunární fáze. Pro čarodějnice to byl symbol „tří bohyň“. Ukrývá se ve vás tvořivá i destrukční síla. Měli byste si dávat pozor na to, co si přejete, síla vaší myšlenky je velká. Velmi rychle dokážete své vize přetavit v realitu. Máte skvělé komunikační dovedností.

Číslo 4 – Vládce živlů

Číslo 4 symbolizuje čtyři elementy – zemi, vzduch, oheň a vítr. Z těchto živlů si berete nezměrnou energii. Málokdo je tak čilý a pracovitý jako vy. Magické síly elementů vás chrání před negativní energií, nedostane se k vám. Jste velmi pořádkumilní, ambiciózní, praktičtí, uvědomělí a moudří.

Číslo 5 – Médium komunikující s duchy

Jste od přírody vnímavější k paranormálním jevům. V minulosti už se vám zjevil duch. Možná se vám to děje častěji, tj. jste médiem komunikujícím s duchy. Číslo 5 reprezentuje pátý element – svět duchovna. Jste velmi vnímavý člověk.

Číslo 6 – Učedník Slunce

Číslo 6 v numerologii symbolizuje Slunce a světlo. Máte v sobě silnou energii, kterou vyzařujete do okolí. Někteří lidé s životním číslem 6 mohou být obdařeni léčitelskými schopnostmi. Dobře se uplatní ve zdravotnictví či farmacii. Jiní zase mohou být pro druhé vzorem, rádcem a tím, kdo je povede. S velkou vnitřní silou se však pojí i velká zodpovědnost. Lidé na vás spoléhají, nezklamte je.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Dokonalý únor 2022 čeká na 3 znamení zvěrokruhu! Berani uspějí v práci, Ryci v lásce

Pro tři znamení zvěrokruhu to v příštích týdnech nemůže být lepší, čeká je skvělý únor. Patří to vaše mezi ty šťastné?
svetzeny.cz

Číslo 7 – Učedník Měsíce

Číslo 7 v numerologii symbolizuje Měsíc a jeho kouzelnou moc. Měsíc také souvisí s intuicí. Dejte na svůj vnitřní hlas, poradí vám dobře. Máte skvělé instinkty a víte, jak se správně zachovat v krizových situacích. Je možné, že se vám zdají sny, které mají symbolický význam, který když „rozlousknete“, tak zjistíte, že jsou předzvěstí budoucích událostí.

Číslo 8 – Nejmocnější čarodějnice

Pokud je vaším životním číslem osmička, patříte mezi nejmocnější čarodějnice a nejsilnější mágy. Ve vašem nitru dříme neskutečná moc. Máte obrovské charisma a někdy se může zdát, že „kouzlem“ získáváte lidi na svou stranu. Podle numerologie jste sebevědomí a máte talent řídit vše okolo vás. Nikdy svou moc však nezneužíváte, máte silné morální zásady.

Číslo 9 – Šaman

Devítka je významným duchovním číslem. Činí vás unikátním, na věci nahlížíte jinak než zbytek populace a jste velmi kreativní. Váš kouzelný dar spočívá v uměleckém talentu, máte však i léčitelské schopnosti. Uplatníte se v moha odvětvích, od zdravotnictví, přes markteting a média až po zábavní průmysl. Vaší velkou předností je, že problémy umíte řešit v klidu. V kolektivu býváte oblíbení a často si k vám lidé chodí pro radu. Máte dar empatie a také cítíte přítomnost přírodních duchů.

Zdroj: Spirithandbook

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Lunární uzly v Býku a Štíru: Největší astrologická událost roku, která změní osud nás všech. Lvy čeká velká oběť, Vodnáři zbohatnou

Osmnáctého ledna se lunární uzly přesunuly do protilehlých znamení Býka a Štíra. To s sebou přináší i dvě nové protichůdné energie, které nás ovlivní. Co konkrétně lze dle astrologů očekávat a jak to změní osud vašeho znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz