Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dokonalý únor 2022 čeká na 3 znamení zvěrokruhu! Berani uspějí v práci, Ryci v lásce

Info ikona
horoskop

Pro tři znamení zvěrokruhu to v příštích týdnech nemůže být lepší, čeká je skvělý únor. Patří to vaše mezi ty šťastné?

Některé měsíce jsou věci lepší, jiné horší – ale tři znamení zvěrokruhu se v únoru bát nemusí. Hvězdy se postarají o to, aby vše běželo jako po drátkách a mají před sebou báječný čas. Tohle jsou ti tři vyvolení, kteří mohou podle horoskopu očekávat spoustu motýlků v břiše, kteří mohou očekávat profesní úspěch, a pro které by se v únoru 2022 mohly některé věci finančně změnit:

Rak

Raci se mohou hned začátkem února těšit na milostné překvapení. Venuše, planeta lásky, poskytuje extra dávku romantiky a vášně, která prospívá nejen Rakům ve vztahu, ale i single Rakům. Romantická schůzka, žhavé flirty, vášnivé chvíle ve dvou – láska nechá citlivé vodní znamení v příštích týdnech plavat na oblaku lásky.

Beran

Beran může v únoru dosáhnout v profesním životě hodně vysoko. Ohnivé znamení může nejen zářit odborností a kompetencí, ale od poloviny měsíce Merkur také zajišťuje, aby Beran vždy našel správná slova a argumenty. Nezáleží na tom, zda se blíží schůzka s manažerem, je třeba řešit problém nebo se rozhodovat. Beran ví, co je třeba udělat, a dokáže s tím v práci skvěle zabodovat.

 

 

Ne šaty, ale zuby dělají člověka! Bruce Willis, David Beckham nebo Beyoncé aneb proměny celebrit díky novým zubům

svetzeny.cz

Panna

V příštích týdnech mají Panny nejen nos na to, jak úspěšně postupovat nebo plnit úkoly, ale Mars jim dodává i extra porci sebevědomí. Tato kombinace zajišťuje, že se vzdušnému znamení může dařit jak profesně, tak finančně. Merkur navíc dává Pannám lukrativní příležitost, kterou je třeba využít.