Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dokonalý únor 2022 čeká na 3 znamení zvěrokruhu! Berani uspějí v práci, Ryci v lásce

Pro tři znamení zvěrokruhu to v příštích týdnech nemůže být lepší, čeká je skvělý únor. Patří to vaše mezi ty šťastné?

Některé měsíce jsou věci lepší, jiné horší – ale tři znamení zvěrokruhu se v únoru bát nemusí. Hvězdy se postarají o to, aby vše běželo jako po drátkách a mají před sebou báječný čas. Tohle jsou ti tři vyvolení, kteří mohou podle horoskopu očekávat spoustu motýlků v břiše, kteří mohou očekávat profesní úspěch, a pro které by se v únoru 2022 mohly některé věci finančně změnit:

Rak

Raci se mohou hned začátkem února těšit na milostné překvapení. Venuše, planeta lásky, poskytuje extra dávku romantiky a vášně, která prospívá nejen Rakům ve vztahu, ale i single Rakům. Romantická schůzka, žhavé flirty, vášnivé chvíle ve dvou – láska nechá citlivé vodní znamení v příštích týdnech plavat na oblaku lásky.

Beran

Beran může v únoru dosáhnout v profesním životě hodně vysoko. Ohnivé znamení může nejen zářit odborností a kompetencí, ale od poloviny měsíce Merkur také zajišťuje, aby Beran vždy našel správná slova a argumenty. Nezáleží na tom, zda se blíží schůzka s manažerem, je třeba řešit problém nebo se rozhodovat. Beran ví, co je třeba udělat, a dokáže s tím v práci skvěle zabodovat.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Ne šaty, ale zuby dělají člověka! Bruce Willis, David Beckham nebo Beyoncé aneb proměny celebrit díky novým zubům

Zuby možná nejsou všechno, na následujících fotkám ovšem uvidíte, jak moc dokáží změnit člověka. Myslíte si, že se celebrity s dokonalým úsměvem rodí? Omyl! Podívejte se na povedené proměny.
svetzeny.cz

Panna

V příštích týdnech mají Panny nejen nos na to, jak úspěšně postupovat nebo plnit úkoly, ale Mars jim dodává i extra porci sebevědomí. Tato kombinace zajišťuje, že se vzdušnému znamení může dařit jak profesně, tak finančně. Merkur navíc dává Pannám lukrativní příležitost, kterou je třeba využít.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku