Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Vztahová zkouška čeká tento týden na Raka, ale i Blížence

Během týdne od 24. ledna do 31. ledna hvězdy vnesou do milostných životů těchto dvou znamení zvěrokruhu spoustu zmatků. Je ovlivněno ta vaše?

Nadcházející týden má pro nás opět připraveno několik astrologických událostí. Hned na začátku, 24. ledna, vstupuje Mars do Kozoroha, kde se již nachází Venuše. Navíc Venuše a Uran, které jsou v Býku, nyní tvoří trigon. V důsledku toho ukazují všechna znamení na změnu, zejména v romantickém směru. V úterý vstoupí retrográdní Merkur do Kozoroha. Pátek a sobota konečně vyloží všechny karty na stůl prostřednictvím Venuše, která je pak také v Kozorohu, stejně jako Merkur a Pluto a vyžadují rozhodnutí. Zde můžete zjistit, která znamení zvěrokruhu mají zvláštní vliv na vztah s těmito kosmickými vibracemi:

Rak

Vodní znamení poslední dobou hodně vzpomíná na současný nebo i minulý vztah. Ale tento týden přichází bod, kdy si Raci musí uvědomit, že neexistuje žádná časová kapsle, která by je mohla jednoduše vrátit do tohoto bodu. Venuše a Mars vás nutí čelit pravdě a rozhodnout se pro nebo proti budoucnosti se svým partnerem a odvážit se od této chvíle podniknout patřičné kroky. Milý Raku, udělejte si tento týden čas na empatii a pokuste se zachovat chladnou hlavu, abyste mohli učinit toto důležité rozhodnutí.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Eva Perkausová se tajně vdala na Mauriciu! S fanoušky sdílela jedinou svatební fotografii a s gratulacemi se roztrhl pytel

Moderátorka Eva Perkausová je vdanou paní. Své "ano" řekla příteli Ivanu Heckovi. První svatební vlaštovka na jejím Instagramu dojala fanoušky.
svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci ušli během posledních měsíců dlouhou cestu, pokud jde o osobnost, ale stále je co zlepšovat. Koncentrovaná energie Kozoroha se tento týden projevuje zejména v 8. domě vzdušného znamení. To znamená sex, změnu a transformaci. Planetární konstelace povzbuzují Blížence, aby byli k sobě naprosto upřímní a jasně vyjádřili své vlastní potřeby, zejména potřeby fyzické intimity. To však může zpočátku vést ke konfliktům nebo nepochopení ze strany partnera. Nenechte se tím odradit! Z vaší strany zůstaňte empatičtí a trpěliví. Skrývání stesků pro vás, milí Blíženci, není dlouhodobé řešení.